Accessibility Widget by OneTap – Easy One-Click - en to uk translation catalogue (223 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: Accessibility Widget by OneTap – Easy One-Click Accessibility Toolbar
uk: Віджет доступності OneTap – Легка панель доступності в один клік

note: Description of the plugin
en: OneTap is a multilingual WordPress plugin designed for seamless website accessibility. With a simple one-click installation, it ensures your site meets accessibility standards without any hassle. Built for performance, providing an inclusive, user-friendly web environment for all visitors.
uk: OneTap — багатомовний плагін WordPress, створений для безшовної доступності сайту. Завдяки простому встановленню в один клік він допомагає вашому сайту відповідати стандартам доступності без зайвих клопотів. Створений із фокусом на продуктивність, забезпечує інклюзивне, зручне середовище для всіх відвідувачів.

en: Enjoying OneTap? If it makes your work easier, we’d love to get a quick review on WordPress.org – it would mean a lot to us and helps us keep improving the plugin for you
uk: Gefällt Ihnen OneTap? Wenn es Ihre Arbeit erleichtert, würden wir uns über eine schnelle Bewertung auf WordPress.org freuen – das bedeutet uns viel und hilft uns, das Plugin für Sie weiter zu verbessern

en: Don't show again
uk: Nicht mehr anzeigen

en: Maybe later
uk: Vielleicht später

en: Leave a Review
uk: Bewertung abgeben

en: Hey!
    					We’re happy that you’re using OneTap. We'd like to take this opportunity to kindly ask for a 5-star rating on WordPress.
uk: Привіт!
    					Ми раді, що ви використовуєте OneTap. Ми були б вдячні, якби ви оцінили нас на WordPress на 5 зірок.

en: It would mean a lot to us.
uk: Це багато для нас означатиме.

en: Ok, you deserve it
uk: Гаразд, ви на це заслуговуєте

en: Already did
uk: Вже зроблено

en: No, it’s not  good enough
uk: Ні, цього недостатньо

en: Hey! We’re happy that you’re using OneTap!
uk: Привіт! Ми раді, що ви використовуєте OneTap!

en: If OneTap helped you make your site more accessible, we’d truly appreciate a quick review – a good rating would mean a lot to us ❤️
uk: Якщо OneTap допоміг зробити ваш сайт більш доступним, ми будемо дуже вдячні за короткий відгук — гарна оцінка багато для нас означатиме ❤️

en: No, it’s not good enough
uk: Ні, цього недостатньо

en: Settings
uk: Налаштування

en: Missing Alt-Text
uk: Відсутній alt-текст

note: translators: 1: number of images without alt text, 2: total number of images in the media library
en: %1$s / %2$s Images
uk: %1$s / %2$s зображень

en: Alt text improves SEO and makes your content accessible to screen readers.
uk: Alt-текст покращує SEO та робить контент доступним для програм зчитування з екрана.

en: Add Alt-Texts
uk: Додати alt-тексти

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: This is a PRO Feature
uk: Це функція PRO

en:  to use this Feature.
uk:  щоб використовувати цю функцію.

en: Upgrade to Pro
uk: Оновити до Pro

en: Beta
uk: Бета

en: Desktop
uk: Настільний ПК

en: Tablet
uk: Планшет

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Copied!
uk: Скопійовано!

en: Failed!
uk: Помилка!

en: Copy
uk: Копіювати

en: Enter Custom Label
uk: Введіть власний ярлик

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Default Language
uk: Мова за замовчуванням

en: Display Options
uk: Параметри відображення

en: Disable All
uk: Вимкнути все

en: Enable All
uk: Увімкнути все

en: All
uk: Усі

en: With Alt Text
uk: З alt-текстом

en: Without Alt Text
uk: Без alt-тексту

en: Filter images by alt text
uk: Фільтрувати зображення за alt-текстом

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Alt Text
uk: Alt‑текст

en: Uploaded
uk: Завантажено

en: Actions
uk: Дії

en: Enter a Alt-text...
uk: Введіть Alt‑текст...

en: Generate with AltPilot.ai
uk: Згенерувати з AltPilot.ai

en: No images found in Media Library.
uk: У медіатеці не знайдено зображень.

en: No images match this filter.
uk: Жодне зображення не відповідає цьому фільтру.

en: Upload images to your Media Library to start managing their alt text here.
uk: Завантажте зображення до медіабібліотеки, щоб почати керувати їхнім альтернативним текстом тут.

en: Try choosing a different filter to see more of your images.
uk: Спробуйте вибрати інший фільтр, щоб побачити більше зображень.

en: Previous
uk: Попередня

en: Next
uk: Наступна

en: Active
uk: Активна

en: Deactivate License
uk: Деактивувати ліцензію

en: Inactive
uk: Неактивна

en: Activate License
uk: Активувати ліцензію

en: Widget
uk: Віджет

en: Modules
uk: Модулі

en: Statement
uk: Заява про доступність

en: Module Labels
uk: Мітки модулів

en: Get PRO
uk: Отримати PRO

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Icons
uk: Піктограми

en: Customize your accessibility button's color, icon, and size to match your brand.
uk: Налаштуйте колір, піктограму та розмір кнопки доступності відповідно до вашого бренду.

en: See Documentation
uk: Дивитися документацію

en: Widget Design
uk: Дизайн віджета

en: Icon Size
uk: Розмір піктограми

en: Add Border
uk: Додати рамку

en: Set your own branding colors to personalize the plugin's appearance.
uk: Встановіть власні фірмові кольори, щоб персоналізувати вигляд плагіна.

en: Free WCAG Contrast-Checker
uk: Безкоштовний перевірник контрастності WCAG

en: Widget Color
uk: Колір віджета

en: Choose your preferred language for the plugin's interface.
uk: Виберіть бажану мову інтерфейсу плагіна.

en: English (UK)
uk: Англійська (Велика Британія)

en: Adjust the position of widgets to fit your layout preferences.
uk: Налаштуйте розташування віджетів відповідно до ваших уподобань макета.

en: Widget Position
uk: Позиція віджета

en: Widget Position
uk: Позиція віджета

en: Top right
uk: Праворуч угорі

en: Top left
uk: Ліворуч угорі

en: Middle right
uk: Посередині праворуч

en: Middle left
uk: Посередині ліворуч

en: Bottom right
uk: Праворуч унизу

en: Bottom left
uk: Ліворуч унизу

en: Vertical (Default 15px)
uk: Vertikal (Standard 15px)

en: Horizontal (Default 15px)
uk: Horizontal (Standard 15px)

en: Hide On Desktop
uk: Приховати на комп’ютері

en: When enabled, the icon will not be displayed on desktop devices.
uk: Якщо увімкнено, значок не відображатиметься на настільних пристроях.

en: Hide On Tablet
uk: Приховати на планшеті

en: When enabled, the icon will not be displayed on tablet devices.
uk: Якщо увімкнено, значок не відображатиметься на планшетах.

en: Hide On Mobile
uk: Приховати на мобільних

en: When enabled, the icon will not be displayed on mobile devices.
uk: Якщо увімкнено, значок не відображатиметься на мобільних пристроях.

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Hide "Powered by OneTap"
uk: Приховати «Під керуванням OneTap»

en: Remove the "Powered by OneTap" text from the Toolbar on the frontend of your website.
uk: Приберіть текст «Під керуванням OneTap» із панелі інструментів на фронтенді вашого сайту.

en: Button Focus Indicator
uk: Індикатор фокусу кнопки

en: Show a visible dotted border on the floating toolbar icon image when the button is focused (e.g. keyboard navigation).
uk: Показує пунктирну рамку навколо іконки плаваючої панелі, коли кнопка у фокусі (наприклад, навігація з клавіатури).

en: Hide Alt Text Feature
uk: Приховати функцію альтернативного тексту

en: Hide the Alt Text submenu, its navigation link, and the "Missing Alt-Text" dashboard widget.
uk: Приховує підменю альтернативного тексту, його навігаційне посилання та віджет панелі «Відсутній альтернативний текст».

en: Open with URL
uk: Відкрити через URL

en: Open the OneTap Toolbar with URL
uk: Відкривати панель OneTap за допомогою URL

en: Edit Module Labels
uk: Редагувати мітки модулів

en: Change module name
uk: Змінити назву модуля

en: Edit Labels
uk: Редагувати мітки

en: Alt-Text AI
uk: Alt‑текст AI

en: Generate Alt-Text with Ai
uk: Генерувати Alt‑текст за допомогою ІІ

en: Save hours, boost SEO & Accessibility
uk: Заощаджуйте години, покращуйте SEO та доступність

en: Start with AltPilot.ai
uk: Почати з AltPilot.ai

en: Accessibility Profiles
uk: Профілі доступності

en: Ready-to-use accessibility profiles for different user needs.
uk: Готові профілі доступності для різних потреб користувачів.

en: Content Modules
uk: Модулі вмісту

en: Font Size
uk: Розмір піктограми

en: Easily enlarge text for improved readability and accessibility for all
uk: Легко збільшуйте текст для кращої читабельності та доступності для всіх

en: Readable Font
uk: Зручний для читання шрифт

en: Switch to a clearer, easy-to-read font for improved text accessibility
uk: Перемкніться на більш чіткий, легкий для читання шрифт для підвищення доступності тексту

en: Line Height
uk: Міжрядковий інтервал

en: Adjust line spacing for better readability and improved text clarity
uk: Налаштуйте міжрядковий інтервал для кращої читабельності та чіткості тексту

en: Big Cursor
uk: Курсор

en: Enhance visibility with a larger cursor for easier navigation and control
uk: Покращуйте видимість за допомогою більшого курсора для легшої навігації та керування

en: Text Magnifier
uk: Лупа для тексту

en: Magnify selected text for enhanced readability and accessibility
uk: Збільшуйте вибраний текст для кращої читабельності та доступності

en: Dyslexic Font
uk: Шрифт для дислексії

en: Use a specialized font designed to enhance readability for dyslexic users
uk: Використовуйте спеціальний шрифт, розроблений для покращення читабельності для користувачів із дислексією

en: Letter Spacing
uk: Міжлітерний інтервал

en: Adjust letter spacing for improved readability
uk: Налаштуйте міжлітерний інтервал для покращення читабельності

en: Adjust text alignment for improved structure and readability
uk: Налаштуйте вирівнювання тексту для кращої структури та читабельності

en: Font Weight
uk: Міжрядковий інтервал

en: Adjust font weight for improved readability
uk: Налаштуйте міжлітерний інтервал для покращення читабельності

en: Color Modules
uk: Кольорові модулі

en: Dark Contrast
uk: Контраст

en: Adjust dark contrast for a more vivid or subdued visual experience
uk: Налаштуйте насиченість кольорів для більш яскравого або стриманого візуального сприйняття

en: Light Contrast
uk: Контраст

en: Adjust light contrast for a more vivid or subdued visual experience
uk: Налаштуйте насиченість кольорів для більш яскравого або стриманого візуального сприйняття

en: High Contrast
uk: Контраст

en: Adjust high contrast for a more vivid or subdued visual experience
uk: Налаштуйте насиченість кольорів для більш яскравого або стриманого візуального сприйняття

en: Monochrome
uk: Монохромний

en: Adjust color monochrome for a more vivid or subdued visual experience
uk: Налаштуйте насиченість кольорів для більш яскравого або стриманого візуального сприйняття

en: Saturation
uk: Насиченість

en: Adjust color saturation for a more vivid or subdued visual experience
uk: Налаштуйте насиченість кольорів для більш яскравого або стриманого візуального сприйняття

en: Orientation Modules
uk: Модулі орієнтації

en: Reading Line
uk: Рядок для читання

en: Highlight the current line to track reading progress and improve focus
uk: Підсвічуйте поточний рядок, щоб відстежувати прогрес читання та покращити фокус

en: Reading Mask
uk: Маска для читання

en: Use a mask to focus on a specific area of text and reduce distractions
uk: Використовуйте маску, щоб зосередитися на певній ділянці тексту та зменшити відволікання

en: Read Page
uk: Зачитати сторінку

en: Automatically read aloud the page content for hands-free accessibility
uk: Автоматично зачитувати вголос вміст сторінки для безконтактної доступності

en: Keyboard Navigation
uk: Керування з клавіатури

en: Navigate the site using only the keyboard
uk: Переміщайтеся сайтом лише за допомогою клавіатури

en: Hide Images
uk: Приховати зображення

en: Remove distracting images for a cleaner, more focused browsing experience
uk: Приберіть відволікаючі зображення для чистішого та зосередженішого перегляду

en: Mute Sounds
uk: Вимкнути звук

en: Easily mute website sounds for a distraction-free browsing experience
uk: Легко вимикайте звук на сайті для перегляду без відволікань

en: Highlight Titles
uk: Підсвітити заголовки

en: Highlight titles for better recognition
uk: Підсвічуйте заголовки для кращого сприйняття

en: Highlight Content
uk: Підсвітити заголовки

en: Highlight elements when hovered over
uk: Підсвічувати елементи під час наведення

en: Stop Animations
uk: Зупинити анімації

en: Disable animations to reduce distractions
uk: Вимикає анімації, щоб зменшити відволікання

en: Highlight Links
uk: Підсвічувати посилання

en: Easily identify clickable links with visual enhancements for better navigation
uk: Легко визначайте клікабельні посилання за допомогою візуальних підсилень для кращої навігації

en: Skip To Content
uk: Перейти до вмісту

en: Let visitors jump to main content, navigation, or footer landmarks.
uk: Дозволяє відвідувачам переходити до основного вмісту, навігації або нижнього колонтитула.

en: Current language
uk: Поточна мова

en: Information
uk: Інформація

en: Hide Toolbar
uk: Приховати панель

en: Accessibility Adjustments
uk: Налаштування доступності

en: Select your accessibility profile
uk: Профілі доступності

en: Vision Impaired Mode
uk: Режим для слабозорих

en: Enhances website's visuals
uk: Покращує візуальні елементи веб-сайту

en: Seizure Safe Profile
uk: Безпечний профіль від нападів

en: Clear flashes & reduces color
uk: Прибирає спалахи та зменшує кольори

en: ADHD Friendly Mode
uk: Режим, дружній до СДУГ

en: Focused browsing, distraction-free
uk: Зосереджене переглядання без відволікання

en: Blindness Mode
uk: Режим сліпоти

en: Reduces distractions, improves focus
uk: Зменшує відволікання, покращує концентрацію

en: Epilepsy Safe Mode
uk: Безпечний режим від епілепсії

en: Dims colors and stops blinking
uk: Приглушує кольори та зупиняє мигання

en: Font Size (Default)
uk: Розмір шрифту (за замовчуванням)

en: Line Height (Default)
uk: Міжрядковий інтервал

en: Font weight
uk: Міжрядковий інтервал

en: Edit Alt Text
uk: Редагувати Alt‑текст

en: Show Accessibility Statement
uk: Показати заяву про доступність

en: Select Language
uk: Виберіть мову

en: Company Name
uk: Назва компанії

en: Business E-mail
uk: Робочий e‑mail

en: Website
uk: Вебсайт

en: I confirm that the generated accessibility status is based on my own assessment. The provider of this generator assumes no liability for its accuracy or compliance.
uk: Підтверджую, що згенерована заява про доступність базується на моїй власній оцінці. Постачальник цього генератора не несе відповідальності за її точність або відповідність.

en: Generate Text
uk: Згенерувати текст

en: Please note: Generating a new statement will automatically overwrite the previous version.
uk: Зверніть увагу: створення нової заяви автоматично перезапише попередню версію.

en: Generate Accessibility Status
uk: Згенерувати заяву про доступність

en: You can edit or insert a Statement as needed. Click "Save settings" to save your changes.
uk: За потреби ви можете відредагувати або вставити заяву. Натисніть «Зберегти налаштування», щоб зберегти зміни.

en: Save hours
uk: Заощаджуйте години

en: and generate your Alt-text with AltPilot.ai.
uk: та генеруйте свій Alt‑текст за допомогою AltPilot.ai.

en: Try 25 Images for Free
uk: Спробуйте 25 зображень безкоштовно

en: Generate with AI
uk: Згенерувати з ШІ

en: If you're enjoying OneTap, we'd really appreciate a quick
uk: Якщо вам подобається OneTap, ми будемо дуже вдячні за швидкий

en:  review – it means a lot to us.
uk:  відгук – це дуже важливо для нас.

en: Banner Bottom
uk: Banner unten

en: Get Text-to-Speech, Keyboard Navigation, Dyslexic Font
uk: Отримайте озвучення тексту, навігацію клавіатурою та шрифт для дислексиків

en: Upgrade to OneTap PRO
uk: Перейти на OneTap PRO

en: Dismiss banner
uk: Закрити банер

en: Support
uk: Підтримка

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: You’re currently editing
uk: Ви зараз редагуєте

en: labels.
uk: мітки.

en: Choose another language to edit its translations.
uk: Виберіть іншу мову, щоб редагувати її переклади.

en: Change Language
uk: Змінити мову

en: Live Preview
uk: Попередній перегляд

en: icon drop down menu
uk: значок випадаючого меню

en: Accessibility  Adjustments
uk: Налаштування доступності

en: Powered by
uk: Працює на

en: Back
uk: Назад

en: How long do you want to hide the toolbar?
uk: На який час ви хочете приховати панель доступності?

en: Hide Toolbar Duration
uk: Тривалість приховування панелі

en: Only for this session
uk: Лише для цього сеансу

en: 24 hours
uk: 24 години

en: A Week
uk: Тиждень

en: Not Now
uk: Не зараз

en: Cursor
uk: Курсор

en: Choose...
uk: Вибрати...

en: Main Content
uk: Основний вміст

en: Navigation
uk: Навігація

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Reset Settings
uk: Скинути налаштування
