AesirX Consent 2.0.1 - en to az translation catalogue (177 entries)

en: "end" filter is not correct
az: "son" filtri düzgün deyil

en: "start" filter is not correct
az: "başla" filtri düzgün deyil

en: <div class='input_information_content'>
              Remember to include the explicit purpose (e.g., analytics, marketing) in the consent text to inform users why GTM is being used.</div>
az: <div class='input_information_content'>GTM-in niyə istifadə edildiyini izah etmək üçün razılıq mətninə açıq məqsədi daxil etməyi unutmayın (məsələn, analitika, marketinq).</div>

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to opt-in for specific features.
az: <span class='fw-semibold text-primary'>Razılıq:</span> Analitik, form məlumatları (bizimlə əlaqə saxladığınız zaman), davranış və hadisə izləməsi üçün məlumatların toplanmasına icazə verin, xüsusi xüsusiyyətlər üçün opt-in seçimi ilə.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> First & third-party tracking data will be collected to enhance your experience.
az: <span class='fw-semibold text-primary'>Razılıq:</span> Təcrübənizi yüksəltmək üçün birinci və üçüncü tərəf izləmə məlumatları toplanacaq.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Control your data:</span> Choose your preferred level of data collection & tracking.
az: <span class='fw-semibold text-primary'>Məlumatlarınızı idarə edin:</span> Məlumat toplanması və izləmənin istənilən səviyyəsini seçin.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to revoke consent, opt-in for specific features, & earn rewards from digital marketing activities.
az: <span class='fw-semibold text-primary'>Desentralizasiya Razılığı:</span> Analitik, form məlumatları (bizimlə əlaqə saxladığınız zaman), davranış və hadisə izləməsi üçün məlumatların toplanmasına icazə verin, razılığı ləğv etmə, müəyyən xüsusiyyətlər üçün opt-in və rəqəmsal marketinq fəaliyyətlərindən mükafatlar qazanma imkanı ilə.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Choose Decentralized Wallets or Decentralized Wallet + Shield of Privacy. Both options let you manage & revoke consent on-site or through AesirX dApp, plus earn rewards from digital marketing activities.
az: <span class='fw-semibold text-primary'>Desentralizasiya Razılığı:</span> Desentralizə edilmiş cüzdan və ya Desentralizə edilmiş cüzdan + Məxfilik Xərci seçin. Hər iki seçim sizə razılığı saytda və ya AesirX dApp-dən idarə etmə və ləğv etmə imkanı verir, üstəlik rəqəmsal marketinq fəaliyyətlərindən mükafatlar qazana biləcəksiniz.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Earn rewards:</span> Participate in decentralized consent for privacy & rewards.
az: <span class='fw-semibold text-primary'>Mükafatlar qazanın:</span> Məxfiliyin təmin olunması və mükafatlar üçün desentralizasiya razılığına qoşulun.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Enables Compliance:</span> Using Shield of Privacy (SoP) ensures compliance with GDPR, CCPA, ePrivacy Directive, & other data protection regulations.
az: <span class='fw-semibold text-primary'>Uyğunluğu təmin edir:</span> Məxfilik Xərci (SoP) istifadəsi GDPR, CCPA, ePrivacy Direktiv və digər məlumat mühafizəsi qaydalarına uyğunluq təmin edir.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Flexible Consent:</span> You can withdraw your consent anytime on-site or via our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Decentralized Application).
az: <span class='fw-semibold text-primary'>Əlavə edilmiş Razılıq:</span> Siz <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Desentralizə edilmiş Tətbiq) ilə və ya saytda olarkən razılığınızı ləğv edə bilərsiniz.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>For Businesses:</span> Enhance trust, secure user identities, & prevent breaches.
az: <span class='fw-semibold text-primary'>Bizneslər üçün:</span> İnamı artırın, istifadəçi identifikasiyalarını qoruyun və pozuntuları qarşısını alın.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Learn More:</span> Discover our approach to data processing in our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Privacy Policy</a>.
az: <span class='fw-semibold text-primary'>Daha Ətraflı:</span> Məlumatların emalı ilə bağlı yanaşmamızı <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Məxfilik Siyasətimizdə</a> kəşf edin.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Privacy Protection:</span> Users have full control over their data, ensuring maximum privacy.
az: <span class='fw-semibold text-primary'>Məxfilik Mühafizəsi:</span> İstifadəçilər məlumatlarına tam nəzarət edirlər, beləliklə məxfiliyin maksimum dərəcədə təmin olunmasını təmin edirlər.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Proactive Protection:</span> We enhance privacy measures to safeguard your data integrity.
az: <span class='fw-semibold text-primary'>Proaktiv Mühafizə:</span> Məlumatların bütövlüyünü qorumaq üçün məxfiliyi artırırıq.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Reject:</span> No data will be collected or loaded except for anonymized page views & rejections. Some personalization features may be disabled.
az: <span class='fw-semibold text-primary'>Rəddetmək:</span> Anonimləşdirilmiş səhifə baxışları və rədd edilmələr istisna olmaqla heç bir məlumat toplanmayacaq və ya yüklənməyəcəkdir. Bəzi fərdiləşdirmə funksiyaları deaktiv edilə bilər.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparent data collection practices:</span> Understand how your data is collected & used.
az: <span class='fw-semibold text-primary'>Şəffaf məlumat toplanması təcrübələri:</span> Məlumatlarınızın necə toplanıldığını və istifadə olunduğunu anlayın.

en: <strong>AND Logic (Stricter Match):</strong> Both language and time zone must match a region for its consent model to apply. Ideal for high-accuracy targeting.
az: <strong>VƏ Məntiqi (Daha Sərt Uyğunluq):</strong> Həm dil həm də saat zonasının razılıq modelinin tətbiqi üçün bir region ilə uyğunlaşması lazımdır. Yüksək dəqiqlikli hədəfləmə üçün idealdır.

en: <strong>OR Logic (More Flexible):</strong> Either language or time zone can match to apply a region’s consent model. Best for broader coverage based on user preferences.
az: <strong>VƏ YA Məntiqi (Daha Elastik):</strong> İstənilən dil və ya saat zonası, razılıq modelinin tətbiqi üçün bir region ilə uyğunlaşa bilər. İstifadəçi seçimlərinə əsasən daha geniş əhatə üçün ən uyğundur.

en: About
az: Haqqında

en: Address is not valid
az: Ünvan etibarlı deyil

en: Advertising Tracking
az: Reklam İzləmə

en: AesirX Consent
az: AesirX Razılığı

en: AesirX Consent Shield for Domain/Path-Based Blocking
az: AesirX Razılığı Domen/Yol əsasında Bloklama üçün Xərci

en: Aesirx Consent plugin. When you join forces with AesirX, you're not just becoming a Partner - you're also becoming a freedom fighter in the battle for privacy! Earn 25% Affiliate Commission <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Click to Join]</a>
az: AesirX Razılığı plaqini. AesirX ilə birləşəndə yalnız Tərəfdaş olmursunuz, həm də məxfiliyi qorumaq üçün azadlıq döyüşçüsü olursunuz! Əlaqəli Tərəfdaşlıq Komissiyasında 25% qazanın <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Qoşulmaq üçün klikləyin]</a>

en: All consented data will be collected.
az: Bütün razılaşma ilə toplanmış məlumatlar toplanacaq.

en: Allow Override
az: Üstünlük İcazəsini Ver

en: Always active
az: Həmişə aktivdir

en: Analytics & Behavioral Data: To improve our services & personalize your experience.
az: Analitik və Davranış Məlumatları: Xidmətlərimizi təkmilləşdirmək və təcrübənizi fərdiləşdirmək üçün.

en: Analytics Tracking
az: Analitik İzləmə

en: Any additional third-party integrations (e.g, customer support tools, CDNS).
az: Əlavə üçüncü tərəf inteqrasiyaları (məsələn, müştəri dəstək vasitələri, CDNS).

en: Back
az: Geri

en: Benefits
az: Faydalar

en: Blocks JavaScript from third-party domains, allowing first-party scripts to run normally & keep essential site functions intact.
az: Üçüncü tərəf domenlərindən JavaScript-i bloklayır, beləliklə, birinci tərəf skriptləri normal işləməyə və saytın əsas funksiyalarını ətraflı saxlamasına imkan verir.

en: Blocks or removes scripts from running in the user's browser before consent is given.
az: İstifadəçi razılığı verilənə qədər skriptlərin istifadəçinin brauzerində işə düşməsini bloklayır və ya silir.

en: Blocks selected third-party plugins from loading until user consent is given.
az: İstifadəçi razılığı verilənə qədər seçilmiş üçüncü tərəf pluqinlərinin yüklənməsini bloklayır.

en: Both first-party & third-party tracking data will be activated.
az: Həm birinci tərəf, həmci üçüncü tərəf izləmə məlumatları aktivləşdiriləcək.

en: Browser Language
az: Brauzer Dili

en: By consenting, you allow us to collect & use your data for:
az: Razılıq verərək, məlumatlarınızı toplamağa və istifadə etməyə icazə verirsiniz:

en: Choose how browser language and time zone are combined to determine consent rules:
az: Razılıq qaydalarını təyin etmək üçün brauzerin dili və saat zonasının necə birləşdirildiyini seçin:

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"], or use "Decentralized Consent" for more control over your personal data.
az: Məlumatlarınızı necə istifadə edəcəyimizi seçin: "Rəddetmə" məlumat toplanması, izn vermək ["Razılıq"], ya da fərdi məlumatlarınız və mükafatlarınız üzərində daha çox nəzarətə sahib olmaq üçün "Desentral Razılığı" istifadə edin.

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"].
az: Məlumatlarınızı necə istifadə edəcəyimizi seçin: "Rəddetmə" məlumat toplanması, izn vermək ["Razılıq"].

en: Choose your tailored template
az: Sizə uyğunlaşdırılmış şablonu seçin

en: Completely prevents the loading and execution of chosen third-party plugins before consent.
az: Seçilmiş üçüncü tərəf pluqinlərinin razılıqdan əvvəl yüklənməsini və icrasını tamamilə qarşısını alır.

en: Configurable Consent Logic
az: Konfiqurasiya Olunan Razılıq Məntiqi

en: Configure how JavaScript is blocked based on user consent preferences.
az: İstifadəçi razılığına əsasən JavaScript-in necə bloklandığını konfiqurasiya edin.

en: Connect to your website via FTP or File Manager.
az: FTP və ya Fayl İdarəçisi vasitəsilə veb saytınıza qoşulun.

en: Connecting
az: Qoşulur

en: Consent
az: Razılıq

en: Consent Management
az: Razılıq İdarəetməsi

en: Consent Mode
az: Razılıq Rejimi

en: Continue
az: Davam et

en: Contract is not valid
az: Müqavilə etibarlı deyil

en: Cookie Declaration
az: Kuki Bəyannaməsi

en: Could not insert consent
az: Razılıq yerləşdirilə bilmədi

en: Custom Tracking
az: Fərdi İzləmə

en: Customize
az: Fərdiləşdirin

en: Database error occurred.
az: Verilənlər bazası xətası baş verdi.

en: Decentralized Consent
az: Desentral Razılığı

en: Decentralized Consent + Shield of Privacy
az: Desentralizasiya Razılığı + Məxfilik Xərci

en: Decentralized Consent Mode
az: Desentralizasiya edilmiş Razılaşma Rejimi

en: Decentralized Consent Mode setup improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any scripts, beacons, or tags until after consent is given, reducing compliance risks. It also includes Decentralized Consent, for more control over personal data.
az: Desentralizasiya edilən Razılıq Rejimi quraşdırılması, razılıq verilənə qədər heç bir skript, mayak və ya etiketi yükləməməklə Google Razılıq Rejimi 2.0-ı təkmilləşdirir və uyğunluq risklərini azaldır. O, həmçinin şəxsi məlumatlar və mükafatlar üzərində daha böyük nəzarət üçün Decentralized Razılığı daxildir.

en: Decentralized consent will be loaded
az: Desentral razılıq yüklənəcək

en: Default Consent Mode
az: Varsayılan Razılıq Rejimi

en: Default Consent Mode improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any tags until after consent is given, reducing compliance risks.
az: Varsayılan Razılıq Rejimi, razılıq verilənə qədər heç bir etiketi yükləməməklə Google Razılıq Rejimi 2.0-i təkmilləşdirir və uyğunluq risklərini azaldır.

en: Details
az: Məlumatlar

en: Disable GPC Support
az: GPC Dəstəyi Deaktiv edin

en: Disables third-party data sharing for California users.
az: Kaliforniya istifadəçiləri üçün üçüncü tərəf məlumat paylaşımını deaktiv edir.

en: Discover the latest features & best practices.
az: Ən son xüsusiyyətləri və ən yaxşı təcrübələri kəşf edin.

en: Do Not Sell or Share My Personal Information (CCPA)
az: Mənim Şəxsi Məlumatlarımı Satmayın və ya Paylaşmayın (CCPA)

en: Do not sell or share options
az: Seçimləri satmayın və ya paylaşmayın

en: Domain
az: Domen

en: Domain not found
az: Domen tapılmadı

en: Domain/Path-Based
az: Domen/Yol Əsaslı

en: Download the gpc.json file.
az: gpc.json faylını yükləyin.

en: Enable GPC Support
az: GPC Dəstəyi Aktivləşdirin

en: Enable Geo-handling for Consent Mode
az: Razılıq Rejimi üçün Geo-işləməni aktiv edin

en: Enter domain or path
az: Domeni və ya yolu daxil edin

en: Error in tracking
az: İzləməkdə səhv

en: Essential Tracking
az: Əsas İzləmə

en: Explore How-To Guides, instructions, & tutorials to get the most from AesirX Consent Shield. Whether you're a developer or admin, find all you need to configure & optimize your privacy setup.
az: AesirX Razılığı Qorumasından ən yaxşı şəkildə istifadə etmək üçün Təlimat Bələdçilərini, təlimatları və dərslikləri kəşf edin. İstər tərtibatçı, istərsə də idarəçi olmağınızdan asılı olmayaraq, məxfilik ayarlarını konfiqurasiya etmək və optimallaşdırmaq üçün lazım olan hər şeyi tapın.

en: Failed to update analytics events.
az: Analitika tədbirlərini yeniləmək təxirə salındı.

en: Failed to update analytics flows
az: Analitika axışlarını yeniləmək təxirə salındı

en: Failed to update consent expiration.
az: Razılıq müddətini yeniləmək təxirə salındı.

en: Failed to update nonce.
az: Nonce-u yeniləmək təxirə salındı.

en: For more details, refer to our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privacy policy.</a>
az: Daha ətraflı məlumat üçün bizim <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>məxfilik siyasətimizə</a> baxın.

en: Form Data: When you contact us.
az: Forma Məlumatları: Bizimlə əlaqə saxladığınız zaman.

en: Functional Tracking
az: Funksional İzləmə

en: GPC Compliance
az: GPC Uyğunluğu

en: GTM General
az: GTM Ümumi

en: Geo-Based Consent Rules
az: Coğrafi-əsaslı Razılıq Qaydaları

en: Important: Permalink Settings Required
az: Vacibdir: Permalink Ayarları Tələb Olunur

en: Invalid signature
az: Yanlış imza

en: Invalid signature.
az: Yanlış imza.

en: Invalid token
az: Yanlış token

en: Language
az: Dil

en: Learn how to use AesirX Privacy Scanner with Consent Shield to detect privacy-intrusive elements, using the JetPack plugin as an example.
az: Privacy Skannerilə məxfilik-intrusiv elementlərini aşkar etmək üçün JetPack plugini nümunə olaraq istifadə edərək, AesirX Privacy Scanner ilə necə istifadə edəcəyinizi öyrənin.

en: Manage Decentralized Consent
az: Decentralized Razılığı Yönet

en: Manage Your Consent Preferences
az: Razılığınızın Seçimlərini İdarə Edin

en: More info at <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.
az: Daha çox məlumat üçün <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.

en: Need Help? Access Our Comprehensive Documentation Hub
az: Əlavə kömək lazımdır? Əhatəli Sənədlər Mərkəzimizə daxil olun

en: No
az: Xeyr

en: No network requests are made to third-party servers, enabling maximum compliance with privacy regulations like GDPR and the ePrivacy Directive.
az: Üçüncü tərəf serverlərinə heç bir şəbəkə sorğusu edilmir, GDPR və ePrivacy Direktiv kimi məxfilik qaydalarına maksimum uyğunluğu təmin edir.

en: No tracking technologies are activated until a user explicitly gives consent. This is required by <strong>GDPR</strong> and <strong>ePrivacy Directive 5(3)</strong>.
az: Heç bir izləmə texnologiyası istifadəçinin açıq şəkildə razılıq vermədən aktivləşdirilmir. Bu, <strong>GDPR</strong> və <strong>ePrivacy Direktiv 5(3)</strong> tərəfindən tələb olunur.

en: Nonce is not valid
az: Nonce etibarlı deyil

en: Nonce not found.
az: Nonce tapılmadı.

en: Only Third-Party Hosts (default)
az: Yalnız Üçüncü Tərəf Serverləri (dəfult)

en: Only anonymized page views & limited features will be available. To access all website features, including personalized content & enhanced functionality, please choose an option:
az: Yalnız anonimləşdirilmiş səhifə baxışları və məhdud funksiyalar mövcud olacaq. Bütün veb saytı xüsusiyyətlərinə, fərdiləşdirilmiş məzmun və təkmilləşdirilmiş funksionallıq daxil olmaqla, çıxmaq üçün bir seçim edin:

en: Opt-In Mode (EU)
az: Opt-In Rejimi (EU)

en: Opt-Out Mode (California)
az: Opt-Out Rejimi (Kaliforniya)

en: Opt-Out of tracking
az: İzləmədən çıxış etmək

en: Our Commitment in Action
az: Bizim Fəaliyyətdə Öhdəlik

en: Override
az: Üstünlük

en: Permission denied!
az: İcazə rədd edildi!

en: Please connect to your wallet
az: Zəhmət olmasa, cüzdanınıza qoşulun

en: Please connect your Web3 wallet
az: Zəhmət olmasa, Web3 cüzdanınızı qoşun

en: Please note
az: Zəhmət olmasa diqqət yetirin

en: Please sign the message on your wallet twice and wait for it to be saved.
az: Cüzdanınızda olan mesajı iki dəfə imzalayın və saxlanılmasını gözləyin.

en: Previous consent still active
az: Əvvəlki razılıq hələ də aktivdir

en: Previous consent was not expired
az: Əvvəlki razılıq müddəti bitməmişdir

en: Problem with Aesirx Analytics plugin install
az: Aesirx Analytics plaqin quraşdırılması ilə bağlı problem

en: Reject
az: Rəddetmək

en: Removes scripts matching specified domains or paths from the browser until user consent is given.
az: İstifadəçi razılığı verilənə qədər təyin olunan domenlərə və ya yollara uyğun skriptləri brauzerdən silir.

en: Required for the website to function (e.g, session cookies, security tracking).
az: Veb saytın işləməsi üçün tələb olunur (məsələn, sessiya kukiləri, təhlükəsizlik izləmə).

en: Reset Consent
az: Razılığı Sıfırla

en: Reset Detail
az: Ətraflı Məlumatı Sıfırla

en: Reset Reject
az: Rədd etməni Sıfırla

en: Revoke Consent
az: Razılığı ləğv et

en: Revoke Consent for the site
az: Sayt üçün Razılığı ləğv et

en: Revoke Opt-In Consent
az: Opt-in Razılığı ləğv et

en: Revoke Opt-In Consent for AesirX Privacy Advisor AI
az: AesirX Məxfilik Məsləhətçisi AI üçün Opt-in Razılığı ləğv et

en: Revoke Opt-In Consent for Payment Processing
az: Ödənişlərin emalı üçün Opt-in Razılığı ləğv et

en: Revoke your consent for data use whenever you wish.
az: Məlumat istifadə razılığınızı istədiyiniz zaman ləğv edin.

en: Save
az: Yadda saxlayın

en: Save settings
az: Ayarları yadda saxla

en: Saving...
az: Yadda saxlanılır...

en: Script Blocking Options
az: Skript Bloklama Seçimləri

en: Select Mode
az: Rejimi Seç

en: Select your preferred decentralized consent option:
az: Sevimli desentral razılıq seçiminizi seçin:

en: Settings
az: Ayarlar

en: Shield of Privacy
az: Məxfilik Xərci

en: Something went wrong
az: Nəsə səhv getdi

en: TRACKING AND DATA PRIVACY PREFERENCES
az: İZLƏMƏ VƏ MƏLUMAT MƏXFİLİK SEÇİMLƏRİ

en: Targeted advertising & remarketing (e.g, Facebook Pixel, Google Ads).
az: Hədəfli reklam və remarketing (məsələn, Facebook Pixel, Google Ads).

en: The consent parameter is required and must be a number.
az: Razılıq parametri tələb olunur və bu bir rəqəm olmalıdır.

en: The domain sent in the new URL does not match the domain stored in the visitor document
az: Yeni URL-də göndərilən domen ziyarətçi sənədində saxlanılan doméne uyğun gəlmir

en: The event uuid parameter is required.
az: Hadisə üçün uuid parametri tələb olunur.

en: The uuid parameter is required.
az: uuid parametri tələb olunur.

en: There was a problem querying the data in the database.
az: Verilənlər bazasında məlumatları sorğularkən problem baş verdi.

en: There was a problem updating the data in the database.
az: Verilənlər bazasında məlumatları yeniləyərkən problem baş verdi.

en: There was a problem with the database query.
az: Verilənlər bazası sorğusunda problem baş verdi.

en: Third-Party Plugins
az: Üçüncü Tərəf Pluqinləri

en: This website uses tracking by default. You may opt out at any time.
az: Bu veb sayt varsayılan olaraq izləmə istifadə edir. İstənilən vaxt çıxış edə bilərsiniz.

en: Time Zone
az: Saat Zonası

en: To comply with Global Privacy Control (GPC), please download and upload the following file:
az: Qlobal Məxfilik Nəzarətnaməsi (GPC) ilə uyğunlaşdırmaq üçün aşağıdakı faylı yükləyin və qoyun:

en: To configure, input your Google Tag Manager Gtag ID & GTM ID in the designated fields. Once set up, Google Tag Manager will only load after the user provides consent.
az: Konfiqurasiya etmək üçün Google Tag Manager Gtag ID və GTM ID-nizi təyin olunmuş sahəyə daxil edin. Bir dəfə qurulduqdan sonra, Google Tag Manager yalnız istifadəçi razılığı verdikdən sonra yüklənəcək.

en: Tracking is allowed by default, but users must be able to opt out easily. This aligns with <strong>CCPA</strong> and similar U.S. privacy frameworks.
az: İzləmə varsayılan olaraq icazə verilir, lakin istifadəçilər izləmədən asanlıqla çıxış edə bilərlər. Bu, <strong>CCPA</strong> və oxşar ABŞ məxfilik çərçivələrinə uyğun gəlir.

en: Understanding Your Privacy Choices
az: Məxfilik Seçimlərinizi Anlamaq

en: Upload Instructions:
az: Yükləmə Təlimatları:

en: Upload the file to: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>
az: Faylı yerləşdirin: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>

en: Users can earn rewards from digital marketing activities.
az: İstifadəçilər rəqəmsal marketinq fəaliyyətlərindən mükafatlar qazana bilərlər.

en: Users can revoke consent on-site at any time.
az: İstifadəçilər istənilən vaxt saytda razılığı ləğv edə bilərlər.

en: Users can revoke consent on-site or from the AesirX dApp at any time.
az: İstifadəçilər hər an saytdan və ya AesirX dApp-dən razılığı ləğv edə bilərlər.

en: Visitor behavior monitoring (e.g, Google Analytics, Matomo).
az: Ziyarətçi davranışının monitorinqi (məsələn, Google Analytics, Matomo).

en: Visitor event not found.
az: Ziyarətçi hadisəsi tapılmadı.

en: Visitor not found
az: Ziyarətçi tapılmadı

en: Wallet nonce not found
az: Cüzdan nonce tapılmadı

en: Wallet not found
az: Cüzdan tapılmadı

en: Wallet not found.
az: Cüzdan tapılmadı.

en: We do not share your data with third parties without your explicit consent.
az: Açıq razılığınız olmadan məlumatlarınızı üçüncü tərəflərlə paylaşmırıq.

en: While it prevents scripts from executing, initial network requests may still occur, so it enhances privacy compliance under GDPR but may not fully meet the ePrivacy Directive requirements.
az: Skriptlərin icrasının qarşısını alsa da, ilkin şəbəkə sorğuları hələ də baş verə bilər, bu da GDPR altında məxfilik uyğunluğunu artırır, lakin ePrivacy Direktiv tələblərini tam olaraq qarşılaya bilmir.

en: Wrong URL format, domain not found
az: Yanlış URL formatı, domen tapılmadı

en: Yes
az: Bəli

en: You can opt-in later for specific features without giving blanket consent.
az: Ümumi razılıq vermədən müəyyən xüsusiyyətlərə sonradan qoşula bilərsiniz.

en: You can revoke consent on the site or any explicit opt-in consent, such as payment processing, at any time
az: Saytda və ya hər hansı bir aydın opt-in razılığı, məsələn, ödənişlərin emalı kimi, hər an razılığınızı ləğv edə bilərsiniz

en: You've chosen to reject data collection:
az: Məlumat toplanmasını rədd etməyi seçdiniz:

en: click here
az: buraya tıklayın
