AesirX Consent 2.0.1 - en to cs translation catalogue (183 entries)

en: "end" filter is not correct
cs: "Konec" filtr není správný

en: "start" filter is not correct
cs: "Filtr \"start\" není správný"

en: <div class='input_information_content'>
              Remember to include the explicit purpose (e.g., analytics, marketing) in the consent text to inform users why GTM is being used.</div>
cs: <div class='input_information_content'>Nezapomeňte zahrnout explicitní účel (např. analytika, marketing) do textu souhlasu, abyste uživatele informovali, proč se používá GTM.</div>

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to opt-in for specific features.
cs: <span class='fw-semibold text-primary'>Souhlas:</span> Povolit sběr dat pro analýzy, data z formulářů (když nás kontaktujete) a sledování chování a událostí, s možností přihlásit se k určitým funkcím.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> First & third-party tracking data will be collected to enhance your experience.
cs: <span class='fw-semibold text-primary'>Souhlas:</span> Data sledování první a třetí strany budou shromažďována pro zlepšení vašeho zážitku.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Control your data:</span> Choose your preferred level of data collection & tracking.
cs: <span class='fw-semibold text-primary'>Ovládejte svá data:</span> Vyberte si preferovanou úroveň sběru a sledování dat.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to revoke consent, opt-in for specific features, & earn rewards from digital marketing activities.
cs: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralizovaný souhlas:</span> Povolit sběr dat pro analytiku, data z formulářů (když nás kontaktujete) a sledování chování a událostí, s možností odvolat souhlas, přihlásit se k určitým funkcím a získat odměny z digitálních marketingových aktivit.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Choose Decentralized Wallets or Decentralized Wallet + Shield of Privacy. Both options let you manage & revoke consent on-site or through AesirX dApp, plus earn rewards from digital marketing activities.
cs: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralizovaný souhlas:</span> Vyberte Decentralizované peněženky nebo Decentralizovanou peněženku + Štít soukromí. Obě možnosti vám umožňují spravovat a odvolávat souhlas na místě nebo prostřednictvím AesirX dApp, a navíc získávat odměny z digitálních marketingových aktivit.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Earn rewards:</span> Participate in decentralized consent for privacy & rewards.
cs: <span class='fw-semibold text-primary'>Získejte odměny:</span> Zapojte se do decentralizovaného souhlasu pro ochranu soukromí a odměny.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Enables Compliance:</span> Using Shield of Privacy (SoP) ensures compliance with GDPR, CCPA, ePrivacy Directive, & other data protection regulations.
cs: <span class='fw-semibold text-primary'>Umožňuje soulad:</span> Použití Privacy Shield (SoP) zajišťuje soulad s GDPR, CCPA, směrnicí o ePrivacy a dalšími předpisy o ochraně dat.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Flexible Consent:</span> You can withdraw your consent anytime on-site or via our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Decentralized Application).
cs: <span class='fw-semibold text-primary'>Flexibilní souhlas:</span> Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat na místě nebo prostřednictvím naší <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Decentralizovaná aplikace).

en: <span class='fw-semibold text-primary'>For Businesses:</span> Enhance trust, secure user identities, & prevent breaches.
cs: <span class='fw-semibold text-primary'>Pro firmy:</span> Zvyšte důvěru, zabezpečte uživatelské identity a zabraňte narušení.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Learn More:</span> Discover our approach to data processing in our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Privacy Policy</a>.
cs: <span class='fw-semibold text-primary'>Zjistěte více:</span> Objevte náš přístup ke zpracování dat v našich <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Zásadách ochrany osobních údajů</a>.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Privacy Protection:</span> Users have full control over their data, ensuring maximum privacy.
cs: <span class='fw-semibold text-primary'>Ochrana soukromí:</span> Uživatelé mají plnou kontrolu nad svými daty, což zajišťuje maximální soukromí.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Proactive Protection:</span> We enhance privacy measures to safeguard your data integrity.
cs: <span class='fw-semibold text-primary'>Proaktivní ochrana:</span> Vylepšujeme opatření na ochranu soukromí, abychom zajistili integritu vašich dat.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Reject:</span> No data will be collected or loaded except for anonymized page views & rejections. Some personalization features may be disabled.
cs: <span class='fw-semibold text-primary'>Odmítnout:</span> Nebudou shromažďována ani načítána žádná data kromě anonymních zobrazení stránek a odmítnutí. Některé personalizační funkce mohou být deaktivovány.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparent data collection practices:</span> Understand how your data is collected & used.
cs: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparentní postupy sběru dat:</span> Pochopte, jak jsou vaše data shromažďována a používána.

en: <strong>AND Logic (Stricter Match):</strong> Both language and time zone must match a region for its consent model to apply. Ideal for high-accuracy targeting.
cs: <strong>AND logika (přísnější shoda):</strong> Aby bylo možné použít model souhlasu, musí jazyk i časové pásmo odpovídat regionu. Ideální pro vysoce přesné cílení.

en: <strong>OR Logic (More Flexible):</strong> Either language or time zone can match to apply a region’s consent model. Best for broader coverage based on user preferences.
cs: <strong>OR Logika (flexibilnější):</strong> Jazyk nebo časové pásmo se mohou shodovat a použít model souhlasu pro daný region. Nejlepší pro širší pokrytí na základě preferencí uživatele.

en: About
cs: O

en: Address is not valid
cs: Adresa není platná

en: Advertising Tracking
cs: Sledování reklam

en: AesirX Consent
cs: Souhlas AesirX

en: AesirX Consent Shield for Domain/Path-Based Blocking
cs: AesirX Consent Shield pro blokování na základě domény/cesty

en: AesirX Consent Shield for Third-Party Plugins
cs: AesirX Consent Shield pro pluginy třetích stran

en: Aesirx Consent plugin. When you join forces with AesirX, you're not just becoming a Partner - you're also becoming a freedom fighter in the battle for privacy! Earn 25% Affiliate Commission <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Click to Join]</a>
cs: Plugin AesirX Consent. Když se připojíte k AesirX, nestanete se jen partnerem - stanete se také bojovníkem za svobodu v boji za soukromí! Získejte 25% provizi z affiliate <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Klikněte pro připojení]</a>

en: All consented data will be collected.
cs: Budou shromažďovány všechny údaje se souhlasem.

en: Allow Override
cs: Povolit přepsání

en: Always active
cs: Vždy aktivní

en: Analytics & Behavioral Data: To improve our services & personalize your experience.
cs: Analytika a behaviorální data: Pro zlepšení našich služeb a personalizaci vaší zkušenosti.

en: Analytics Tracking
cs: Sledování analytiky

en: Any additional third-party integrations (e.g, customer support tools, CDNS).
cs: Jakékoli další integrace třetích stran (např. nástroje zákaznické podpory, CDNS).

en: Back
cs: Zpět

en: Benefits
cs: Výhody

en: Blocks JavaScript from third-party domains, allowing first-party scripts to run normally & keep essential site functions intact.
cs: Blokuje JavaScript z domén třetích stran, umožňuje normální běh skriptů první strany a zachovává základní funkce webu neporušené.

en: Blocks or removes scripts from running in the user's browser before consent is given.
cs: Blokuje nebo odstraňuje skripty z běhu v prohlížeči uživatele před udělením souhlasu.

en: Blocks selected third-party plugins from loading until user consent is given.
cs: Blokuje načítání vybraných pluginů třetích stran, dokud není udělen souhlas uživatele.

en: Both first-party & third-party tracking data will be activated.
cs: Budou aktivována data sledování první i třetí strany.

en: Browser Language
cs: Jazyk prohlížeče

en: By consenting, you allow us to collect & use your data for:
cs: Souhlasem nám umožňujete shromažďovat a používat vaše data pro:

en: Choose how browser language and time zone are combined to determine consent rules:
cs: Vyberte, jak se zkombinují jazyk prohlížeče a časové pásmo k určení pravidel pro souhlas:

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"], or use "Decentralized Consent" for more control over your personal data.
cs: Vyberte, jak používáme vaše data: 'Odmítnout' sběr dat, povolit sledování ['Souhlas'], nebo použít 'Decentralizovaný souhlas' pro větší kontrolu nad vašimi osobními údaji a odměnami.

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"].
cs: Zvolte, jak používáme vaše data: "Odmítnout" sběr dat, povolit sledování ["Souhlas"].

en: Choose your tailored template
cs: Vyberte si přizpůsobenou šablonu

en: Completely prevents the loading and execution of chosen third-party plugins before consent.
cs: Úplně zabrání načítání a spuštění vybraných pluginů třetích stran před udělením souhlasu.

en: Configurable Consent Logic
cs: Konfigurovatelná logika souhlasu

en: Configure how JavaScript is blocked based on user consent preferences.
cs: Nakonfigurujte způsob blokování JavaScriptu na základě předvoleb souhlasu uživatele.

en: Connect to your website via FTP or File Manager.
cs: Připojte se ke svému webu přes FTP nebo Správce souborů.

en: Connecting
cs: Připojování

en: Consent
cs: Souhlas

en: Consent Management
cs: Správa souhlasů

en: Consent Mode
cs: Režim souhlasu

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Contract is not valid
cs: Smlouva není platná

en: Cookie Declaration
cs: Prohlášení o cookies

en: Could not insert consent
cs: Nelze vložit souhlas

en: Custom Tracking
cs: Tilpasset sporing

en: Customize
cs: Přizpůsobit

en: Customize Consent Management Text
cs: Upravit text správy souhlasu

en: Customize Details Text
cs: Upravit podrobný text

en: Customize Reject Text
cs: Přizpůsobit text odmítnutí

en: Database error occurred.
cs: Došlo k chybě databáze.

en: Decentralized Consent
cs: Decentralizovaný souhlas

en: Decentralized Consent + Shield of Privacy
cs: Decentralizovaný souhlas + štít soukromí

en: Decentralized Consent Mode
cs: Decentralizovaný režim souhlasu

en: Decentralized Consent Mode setup improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any scripts, beacons, or tags until after consent is given, reducing compliance risks. It also includes Decentralized Consent, for more control over personal data.
cs: Nastavení decentralizovaného režimu souhlasu vylepšuje režim souhlasu Google 2.0 tím, že se nenačítají žádné skripty, majáky ani značky, dokud není udělen souhlas, čímž se snižují rizika dodržování předpisů. Zahrnuje také decentralizovaný souhlas pro větší kontrolu nad osobními údaji a odměnami.

en: Decentralized consent will be loaded
cs: Decentralizovaný souhlas bude načten

en: Default Consent Mode
cs: Výchozí režim souhlasu

en: Default Consent Mode improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any tags until after consent is given, reducing compliance risks.
cs: Výchozí režim souhlasu vylepšuje režim souhlasu Google 2.0 tím, že nenačítá žádné značky, dokud není udělen souhlas, čímž se snižuje riziko dodržování předpisů.

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Disable GPC Support
cs: Zakázat podporu GPC

en: Disables third-party data sharing for California users.
cs: Zakáže sdílení dat třetích stran pro uživatele z Kalifornie.

en: Discover the latest features & best practices.
cs: Objevte nejnovější funkce a osvědčené postupy.

en: Do Not Sell or Share My Personal Information (CCPA)
cs: Neprodávejte ani nesdílejte mé osobní údaje (CCPA)

en: Do not sell or share options
cs: Neprodávejte ani nesdílejte možnosti

en: Domain
cs: Doména

en: Domain not found
cs: Doména nenalezena

en: Domain/Path-Based
cs: Na základě domény/cesty

en: Download the gpc.json file.
cs: Stáhněte si soubor gpc.json.

en: Enable GPC Support
cs: Povolit podporu GPC

en: Enable Geo-handling for Consent Mode
cs: Povolit geozpracování pro režim souhlasu

en: Enter domain or path
cs: Zadejte doménu nebo cestu

en: Error in tracking
cs: Chyba ve sledování

en: Essential Tracking
cs: Základní sledování

en: Explore How-To Guides, instructions, & tutorials to get the most from AesirX Consent Shield. Whether you're a developer or admin, find all you need to configure & optimize your privacy setup.
cs: Prozkoumejte návody, instrukce a návody, abyste z AesirX Consent Shield vytěžili maximum. Ať už jste vývojář nebo správce, najděte vše, co potřebujete ke konfiguraci a optimalizaci nastavení ochrany osobních údajů.

en: Failed to update analytics events.
cs: Nepodařilo se aktualizovat analytické události.

en: Failed to update analytics flows
cs: Aktualizace analytických toků se nezdařila

en: Failed to update consent expiration.
cs: Nepodařilo se aktualizovat vypršení platnosti souhlasu.

en: Failed to update nonce.
cs: Nepodařilo se aktualizovat nonce.

en: For more details, refer to our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privacy policy.</a>
cs: Pro více podrobností se podívejte na naše <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>zásady ochrany osobních údajů.</a>

en: Form Data: When you contact us.
cs: Údaje formuláře: Když nás kontaktujete.

en: Functional Tracking
cs: Funkční sledování

en: GPC Compliance
cs: Soulad s GPC

en: Geo-Based Consent Rules
cs: Pravidla souhlasu založená na geografii

en: Gtag ID
cs: ID Gtag

en: Important: Permalink Settings Required
cs: Důležité: Je vyžadováno nastavení trvalých odkazů

en: Invalid signature
cs: Neplatný podpis

en: Invalid signature.
cs: Neplatný podpis.

en: Invalid token
cs: Neplatný token

en: Language
cs: Jazyk

en: Learn how to use AesirX Privacy Scanner with Consent Shield to detect privacy-intrusive elements, using the JetPack plugin as an example.
cs: Naučte se používat AesirX Privacy Scanner s Consent Shield k detekci prvků narušujících soukromí, s použitím pluginu JetPack jako příkladu.

en: Manage Decentralized Consent
cs: Správa decentralizovaného souhlasu

en: Manage Your Consent Preferences
cs: Spravujte své preference souhlasu

en: More info at <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.
cs: Více informací na <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.

en: Need Help? Access Our Comprehensive Documentation Hub
cs: Potřebujete pomoc? Přistupte k našemu komplexnímu dokumentačnímu centru

en: No
cs: Ne

en: No network requests are made to third-party servers, enabling maximum compliance with privacy regulations like GDPR and the ePrivacy Directive.
cs: Nejsou prováděny žádné síťové požadavky na servery třetích stran, což umožňuje maximální dodržování předpisů o ochraně soukromí, jako jsou GDPR a směrnice o soukromí v elektronických komunikacích.

en: No tracking technologies are activated until a user explicitly gives consent. This is required by <strong>GDPR</strong> and <strong>ePrivacy Directive 5(3)</strong>.
cs: Žádné sledovací technologie nejsou aktivovány, dokud uživatel výslovně neudělí souhlas. To je vyžadováno podle <strong>GDPR</strong> a <strong>směrnice o soukromí a elektronických komunikacích 5(3)</strong>.

en: Nonce is not valid
cs: Nonce není platný

en: Nonce not found.
cs: Nonce nebyl nalezen.

en: Only Third-Party Hosts (default)
cs: Pouze hostitelé třetích stran (výchozí)

en: Only anonymized page views & limited features will be available. To access all website features, including personalized content & enhanced functionality, please choose an option:
cs: K dispozici budou pouze anonymizované zobrazení stránek a omezené funkce. Chcete-li získat přístup ke všem funkcím webu, včetně personalizovaného obsahu a rozšířené funkčnosti, vyberte prosím možnost:

en: Opt-In Mode (EU)
cs: Režim přihlášení (EU)

en: Opt-Out Mode (California)
cs: Režim odhlášení (Kalifornie)

en: Opt-Out of tracking
cs: Odhlásit se ze sledování

en: Our Commitment in Action
cs: Naše závazky v akci

en: Our plugin requires that your site use a pretty permalink structure (for example, %1$s) to work correctly.
                                It looks like your current settings are using the plain permalink format, which might cause issues.
                                Please %2$s to open your Permalink Settings.
                                Once there, select the "Post name" option (or another pretty permalink structure) and click "Save Changes."
cs: Náš plugin vyžaduje, aby váš web používal pěknou strukturu trvalých odkazů (například %1$s), aby správně fungoval. Vypadá to, že vaše aktuální nastavení používají jednoduchý formát trvalých odkazů, což může způsobit problémy. Prosím %2$s pro otevření nastavení trvalých odkazů. Jakmile tam budete, vyberte možnost "Název příspěvku" (nebo jinou pěknou strukturu trvalých odkazů) a klikněte na "Uložit změny."

en: Override
cs: Přepsat

en: Permission denied!
cs: Přístup odepřen!

en: Please connect to your wallet
cs: Připojte se ke své peněžence

en: Please connect your Web3 wallet
cs: Připojte prosím svou Web3 peněženku

en: Please note
cs: Vezměte prosím na vědomí

en: Please sign the message on your wallet twice and wait for it to be saved.
cs: Prosím, podepište zprávu ve své peněžence dvakrát a počkejte, až bude uložena.

en: Previous consent still active
cs: Předchozí souhlas je stále aktivní

en: Previous consent was not expired
cs: Předchozí souhlas nevypršel

en: Problem with Aesirx Analytics plugin install
cs: Problém s instalací pluginu Aesirx Analytics

en: Reject
cs: Odmítnout

en: Removes scripts matching specified domains or paths from the browser until user consent is given.
cs: Odebere z prohlížeče skripty odpovídající zadaným doménám nebo cestám, dokud uživatel nedostane souhlas.

en: Required for the website to function (e.g, session cookies, security tracking).
cs: Požadováno pro fungování webu (např. cookies relace, sledování zabezpečení).

en: Reset Consent
cs: Obnovit souhlas

en: Reset Detail
cs: Obnovit podrobnosti

en: Reset Reject
cs: Resetovat Odmítnout

en: Revoke Consent
cs: Odvolat souhlas

en: Revoke Consent for the site
cs: Odvolat souhlas pro tento web

en: Revoke Opt-In Consent
cs: Odvolat souhlas s přihlášením

en: Revoke Opt-In Consent for AesirX Privacy Advisor AI
cs: Zrušte souhlas k přihlášení pro AesirX Privacy Advisor AI

en: Revoke Opt-In Consent for Payment Processing
cs: Odvolat souhlas s platbou

en: Revoke your consent for data use whenever you wish.
cs: Kdykoli si přejete, odvolejte svůj souhlas s používáním dat.

en: Save
cs: Uložit

en: Save settings
cs: Uložte nastavení

en: Saving...
cs: Ukládání...

en: Script Blocking Options
cs: Možnosti blokování skriptů

en: Select Mode
cs: Vyberte režim

en: Select your preferred decentralized consent option:
cs: Vyberte svou preferovanou možnost decentralizovaného souhlasu:

en: Settings
cs: Nastavení

en: Shield of Privacy
cs: Štít soukromí

en: Something went wrong
cs: Něco se pokazilo

en: TRACKING AND DATA PRIVACY PREFERENCES
cs: PŘEDVOLBY SLEDOVÁNÍ A OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

en: Targeted advertising & remarketing (e.g, Facebook Pixel, Google Ads).
cs: Cílená reklama a remarketing (např. Facebook Pixel, Google Ads).

en: The consent parameter is required and must be a number.
cs: Parametr souhlasu je povinný a musí být číslo.

en: The domain sent in the new URL does not match the domain stored in the visitor document
cs: Doména odeslaná v nové URL neodpovídá doméně uložené v dokumentu návštěvníka

en: The event uuid parameter is required.
cs: Parametr uuid události je vyžadován.

en: The uuid parameter is required.
cs: Parametr uuid je vyžadován.

en: There was a problem querying the data in the database.
cs: Došlo k problému při dotazování na data v databázi.

en: There was a problem updating the data in the database.
cs: Došlo k problému při aktualizaci dat v databázi.

en: There was a problem with the database query.
cs: Došlo k problému s dotazem na databázi.

en: Third-Party Plugins
cs: Pluginy třetích stran

en: This website uses tracking by default. You may opt out at any time.
cs: Tato webová stránka používá sledování ve výchozím nastavení. Můžete se kdykoli odhlásit.

en: Time Zone
cs: Časové pásmo

en: To comply with Global Privacy Control (GPC), please download and upload the following file:
cs: Abyste vyhověli požadavkům Global Privacy Control (GPC), stáhněte si a nahrajte následující soubor:

en: To configure, input your Google Tag Manager Gtag ID & GTM ID in the designated fields. Once set up, Google Tag Manager will only load after the user provides consent.
cs: Pro konfiguraci zadejte do určených polí svůj Gtag ID a GTM ID pro Google Tag Manager. Po nastavení se Google Tag Manager načte pouze po udělení souhlasu uživatelem.

en: Tracking is allowed by default, but users must be able to opt out easily. This aligns with <strong>CCPA</strong> and similar U.S. privacy frameworks.
cs: Sledování je ve výchozím nastavení povoleno, ale uživatelé musí mít možnost snadno se odhlásit. To je v souladu s <strong>CCPA</strong> a podobnými americkými rámci ochrany soukromí.

en: Understanding Your Privacy Choices
cs: Pochopení vašich možností ochrany soukromí

en: Upload Instructions:
cs: Pokyny k nahrání:

en: Upload the file to: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>
cs: Nahrajte soubor do: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>

en: User preferencese & site enhancements (e.g, language setting, live chat).
cs: Uživatelské preference a vylepšení webu (např. nastavení jazyka, živý chat).

en: Users can earn rewards from digital marketing activities.
cs: Uživatelé mohou získat odměny z digitálních marketingových aktivit.

en: Users can revoke consent on-site at any time.
cs: Uživatelé mohou souhlas kdykoli odvolat na místě.

en: Users can revoke consent on-site or from the AesirX dApp at any time.
cs: Uživatelé mohou kdykoli odvolat souhlas na místě nebo z AesirX dApp.

en: Visitor behavior monitoring (e.g, Google Analytics, Matomo).
cs: Monitorování chování návštěvníků (např. Google Analytics, Matomo).

en: Visitor event not found.
cs: Událost návštěvníka nebyla nalezena.

en: Visitor not found
cs: Návštěvník nenalezen

en: Wallet nonce not found
cs: Nonce peněženky nebyl nalezen

en: Wallet not found
cs: Peněženka nenalezena

en: Wallet not found.
cs: Peněženka nebyla nalezena.

en: We do not share your data with third parties without your explicit consent.
cs: Vaše údaje nesdílíme se třetími stranami bez vašeho výslovného souhlasu.

en: While it prevents scripts from executing, initial network requests may still occur, so it enhances privacy compliance under GDPR but may not fully meet the ePrivacy Directive requirements.
cs: I když to zabraňuje spouštění skriptů, mohou stále probíhat počáteční síťové požadavky, takže to zlepšuje dodržování ochrany soukromí podle GDPR, ale nemusí to plně splňovat požadavky směrnice o soukromí a elektronických komunikacích.

en: Wrong URL format, domain not found
cs: Špatný formát URL, doména nenalezena

en: Yes
cs: Ano

en: You can opt-in later for specific features without giving blanket consent.
cs: Můžete se později přihlásit k určitým funkcím, aniž byste dávali obecný souhlas.

en: You can revoke consent on the site or any explicit opt-in consent, such as payment processing, at any time
cs: Souhlas na webu nebo jakýkoli výslovný souhlas, jako je zpracování plateb, můžete kdykoli odvolat

en: You've chosen to reject data collection:
cs: Rozhodli jste se odmítnout shromažďování dat:

en: click here
cs: klikněte zde
