AesirX Consent 2.0.1 - en to et translation catalogue (178 entries)

en: "end" filter is not correct
et: "end" filter pole õige

en: "start" filter is not correct
et: "start" filter pole õige

en: <div class='input_information_content'>
              Remember to include the explicit purpose (e.g., analytics, marketing) in the consent text to inform users why GTM is being used.</div>
et: <div class='input_information_content'>Pidage meeles, et lisage nõusoleku tekstis konkreetne eesmärk (nt analüütika, turundus), et teavitada kasutajaid, miks kasutatakse GTM-i.</div>

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to opt-in for specific features.
et: <span class='fw-semibold text-primary'>Nõusolek:</span> Luba andmete kogumine analüütika, vormiandmete (kui võtate meiega ühendust) ja käitumise ning sündmuste jälgimise jaoks, lisaks võimalus konkreetsetele funktsioonidele sisse lülituda.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> First & third-party tracking data will be collected to enhance your experience.
et: <span class='fw-semibold text-primary'>Nõusolek:</span> Esimese ja kolmanda osapoole jälgimisandmeid kogutakse teie kogemuse parandamiseks.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Control your data:</span> Choose your preferred level of data collection & tracking.
et: <span class='fw-semibold text-primary'>Kontrollige oma andmeid:</span> Valige oma eelistatud andmete kogumise ja jälgimise tase.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to revoke consent, opt-in for specific features, & earn rewards from digital marketing activities.
et: <span class='fw-semibold text-primary'>Detsentraliseeritud nõusolek:</span> Luba andmete kogumine analüütika, vormiandmete (kui võtate meiega ühendust) ja käitumise ning sündmuste jälgimise jaoks, samuti võimalus nõusolek tagasi võtta, konkreetsetele funktsioonidele sisse lülituda ja tasu teenida digitaalse turunduse tegevustest.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Choose Decentralized Wallets or Decentralized Wallet + Shield of Privacy. Both options let you manage & revoke consent on-site or through AesirX dApp, plus earn rewards from digital marketing activities.
et: <span class='fw-semibold text-primary'>Detsentraliseeritud Nõusolek:</span> Valige Decentraliseeritud Rahakott või Decentraliseeritud Rahakott + Privaatsuse Kilp. Mõlemad valikud võimaldavad teil nõusolekut kohapeal hallata ja tagasi võtta või AesirX dApp kaudu, pluss teenida tasusid digitaalse turundustegevuse kaudu.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Earn rewards:</span> Participate in decentralized consent for privacy & rewards.
et: <span class='fw-semibold text-primary'>Teenige preemiaid:</span> Osalege privaatsuse ja preemiate detsentraliseeritud nõusolekus.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Enables Compliance:</span> Using Shield of Privacy (SoP) ensures compliance with GDPR, CCPA, ePrivacy Directive, & other data protection regulations.
et: <span class='fw-semibold text-primary'>Tagab vastavuse:</span> Privaatsuse Kilbi (SoP) kasutamine tagab vastavuse GDPR-ile, CCPA-le, ePrivaatsuse Direktiivile ja muudele andmekaitseseadustele.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Flexible Consent:</span> You can withdraw your consent anytime on-site or via our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Decentralized Application).
et: <span class='fw-semibold text-primary'>Paindlik nõusolek:</span> Saate oma nõusoleku igal ajal kohapeal tühistada või meie <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (detsentraliseeritud rakenduse) kaudu.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>For Businesses:</span> Enhance trust, secure user identities, & prevent breaches.
et: <span class='fw-semibold text-primary'>Ettevõtetele:</span> Tugevdage usaldust, kaitske kasutajate identiteete ja vältige rikkumisi.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Learn More:</span> Discover our approach to data processing in our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Privacy Policy</a>.
et: <span class='fw-semibold text-primary'>Lisateave:</span> Avastage meie lähenemine andmete töötlemisele meie <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privaatsuseeskirjades</a>.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Privacy Protection:</span> Users have full control over their data, ensuring maximum privacy.
et: <span class='fw-semibold text-primary'>Privaatsuse kaitse:</span> Kasutajad omavad täielikku kontrolli oma andmete üle, tagades maksimaalse privaatsuse.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Proactive Protection:</span> We enhance privacy measures to safeguard your data integrity.
et: <span class='fw-semibold text-primary'>Proaktiivne kaitse:</span> Me täiustame privaatsusmeetmeid, et kaitsta teie andmete terviklikkust.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Reject:</span> No data will be collected or loaded except for anonymized page views & rejections. Some personalization features may be disabled.
et: <span class='fw-semibold text-primary'>Tagasi lükatud:</span> Andmeid ei koguta ega laadita peale anonüümsete lehevaadete ja tagasilükkamiste. Mõned personaliseerimisfunktsioonid võidakse keelata.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparent data collection practices:</span> Understand how your data is collected & used.
et: <span class='fw-semibold text-primary'>Läbipaistvad andmete kogumise tavad:</span> Mõistke, kuidas teie andmeid kogutakse ja kasutatakse.

en: <strong>AND Logic (Stricter Match):</strong> Both language and time zone must match a region for its consent model to apply. Ideal for high-accuracy targeting.
et: <strong>JA loogika (rangem sobivus):</strong> Nii keel kui ka ajavöönd peavad olema vastavas piirkonnas, et see nõusolekumudel kehtiks. Ideaalne kõrgema täpsusega sihtmärgistamiseks.

en: <strong>OR Logic (More Flexible):</strong> Either language or time zone can match to apply a region’s consent model. Best for broader coverage based on user preferences.
et: <strong>VÕI loogika (paindlikum):</strong> Kas keel või ajavöönd võib sobida regiooni nõusolekumudeli rakendamiseks. Ideaalne laiemale katvusele kasutaja eelistuste alusel.

en: About
et: Teave

en: Address is not valid
et: Aadress ei ole kehtiv

en: Advertising Tracking
et: Reklaamijälgimine

en: AesirX Consent
et: AesirX Nõusolek

en: AesirX Consent Shield for Domain/Path-Based Blocking
et: AesirX Nõusoleku kilp domeeni/tee-põhise blokeerimise jaoks

en: Aesirx Consent plugin. When you join forces with AesirX, you're not just becoming a Partner - you're also becoming a freedom fighter in the battle for privacy! Earn 25% Affiliate Commission <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Click to Join]</a>
et: AesirX Nõusoleku pistikprogramm. Kui te liitute AesirX-iga, ei saa te ainult partneriks - te olete ka vabadusvõitleja privaatsuse eest! Teenige 25% sidusettevõtte vahendustasu <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Liitu Klõpsates]</a>

en: All consented data will be collected.
et: Kõik nõusolekuga kogutavad andmed kogutakse.

en: Allow Override
et: Luba ülekirjutamine

en: Always active
et: Alati aktiivne

en: Analytics & Behavioral Data: To improve our services & personalize your experience.
et: Analüütika ja käitumisandmed: Teenuste parandamiseks ja teie kogemuse isikupärastamiseks.

en: Analytics Tracking
et: Analüütika jälgimine

en: Any additional third-party integrations (e.g, customer support tools, CDNS).
et: Kõik täiendavad kolmanda osapoole integreerimised (nt klienditoe tööriistad, CDNSA-d).

en: Back
et: Tagasi

en: Benefits
et: Eelised

en: Blocks JavaScript from third-party domains, allowing first-party scripts to run normally & keep essential site functions intact.
et: Blokeerib JavaScripti kolmandate osapoolte domeenidelt, võimaldades esimese osapoole skriptidel normaalselt töötada ja säilitada olulised saidi funktsioonid.

en: Blocks or removes scripts from running in the user's browser before consent is given.
et: Blokeerib või eemaldab skriptid, mis töötavad kasutaja brauseris, enne nõusoleku andmist.

en: Blocks selected third-party plugins from loading until user consent is given.
et: Blokeerib valitud kolmandate osapoolte pistikprogrammide laadimise, kuni on antud kasutaja nõusolek.

en: Both first-party & third-party tracking data will be activated.
et: Nii esimese kui ka kolmanda osapoole jälgimisandmed aktiveeritakse.

en: Browser Language
et: Brauserikeel

en: By consenting, you allow us to collect & use your data for:
et: Andes nõusoleku, lubate meil teie andmeid koguda ja kasutada järgmisteks eesmärkideks:

en: Choose how browser language and time zone are combined to determine consent rules:
et: Valige, kuidas ühendatakse brauserikeel ja ajavöönd nõusoleku reeglite määramiseks:

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"], or use "Decentralized Consent" for more control over your personal data.
et: Valige, kuidas me teie andmeid kasutame: "Tagasi lükata" andmete kogumine, lubada jälgimine ["Nõusolek"], või kasutada "Detsentraliseeritud Nõusolekut" suurema kontrolli jaoks oma isikuandmete ja tasude üle.

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"].
et: Valige, kuidas me teie andmeid kasutame: "Tagasi lükata" andmete kogumine, lubada jälgimine ["Nõusolek"].

en: Choose your tailored template
et: Valige oma kohandatud mall

en: Completely prevents the loading and execution of chosen third-party plugins before consent.
et: Takistab täielikult valitud kolmandate osapoolte pistikprogrammide laadimist ja käitamist enne nõusolekut.

en: Configurable Consent Logic
et: Konfigureeritav nõusoleku loogika

en: Configure how JavaScript is blocked based on user consent preferences.
et: Konfigureerige, kuidas JavaScript blokeeritakse vastavalt kasutaja nõusoleku eelistustele.

en: Connect to your website via FTP or File Manager.
et: Ühendage oma veebisait FTP või failihalduri kaudu.

en: Connecting
et: Ühendamine

en: Consent
et: Nõusolek

en: Consent Management
et: Nõusoleku haldamine

en: Consent Mode
et: Nõusoleku režiim

en: Continue
et: Jätka

en: Contract is not valid
et: Leping ei ole kehtiv

en: Cookie Declaration
et: Küpsiste deklaratsioon

en: Could not insert consent
et: Nõusolekut ei õnnestunud sisestada

en: Custom Tracking
et: Kohandatud jälgimine

en: Customize
et: Kohandage

en: Database error occurred.
et: Toimus andmebaasi viga.

en: Decentralized Consent
et: Detsentraliseeritud Nõusolek

en: Decentralized Consent + Shield of Privacy
et: Detsentraliseeritud Nõusolek + Privaatsuse Kilp

en: Decentralized Consent Mode
et: Detsentraliseeritud nõusoleku režiim

en: Decentralized Consent Mode setup improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any scripts, beacons, or tags until after consent is given, reducing compliance risks. It also includes Decentralized Consent, for more control over personal data.
et: Detsentraliseeritud nõusoleku režiimi seadistamine parandab Google nõusoleku režiimi 2.0, kui see ei lae skripte, majakaid ega märke enne nõusoleku saamist, vähendades vastavuse riske. See hõlmab ka detsentraliseeritud nõusolekut, et võimaldada rohkem kontrolli oma isikuandmete ja preemiate üle.

en: Decentralized consent will be loaded
et: Detsentraliseeritud nõusolek laetakse

en: Default Consent Mode
et: Vaikimisi nõusoleku režiim

en: Default Consent Mode improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any tags until after consent is given, reducing compliance risks.
et: Vaikimisi nõusoleku režiim parandab Google nõusoleku režiimi 2.0, kui see ei lae märke kuni nõusoleku saamiseni, vähendades vastavuse riske.

en: Details
et: Üksikasjad

en: Disable GPC Support
et: Lülitage välja GPC-tugi

en: Disables third-party data sharing for California users.
et: Keelab kolmanda osapoole andmete jagamise California kasutajatele.

en: Discover the latest features & best practices.
et: Avastage uusimad funktsioonid ja parimad tavad.

en: Do Not Sell or Share My Personal Information (CCPA)
et: Ärge müüge ega jagage minu isiklikku teavet (CCPA)

en: Do not sell or share options
et: Ei müü ega jaga valikuid

en: Domain
et: Domeen

en: Domain not found
et: Domeeni ei leitud

en: Domain/Path-Based
et: Domeeni/tee-põhine

en: Download the gpc.json file.
et: Laadige alla gpc.json fail.

en: Enable GPC Support
et: Lülitage sisse GPC-tugi

en: Enable Geo-handling for Consent Mode
et: Lubage geotöötlus nõusoleku režiimi jaoks

en: Enter domain or path
et: Sisesta domeen või tee

en: Error in tracking
et: Viga jälgimisel

en: Essential Tracking
et: Oluline jälgimine

en: Explore How-To Guides, instructions, & tutorials to get the most from AesirX Consent Shield. Whether you're a developer or admin, find all you need to configure & optimize your privacy setup.
et: Uurige juhiseid, instruktsioone ja õpetusi, et saada AesirX Nõusoleku kilbist kõige rohkem kasu. Olenemata sellest, kas olete arendaja või administraator, leiate siin kõik, mida vajate oma privaatsuse seadistamiseks ja optimeerimiseks.

en: Failed to update analytics events.
et: Analüütika sündmuste uuendamine ebaõnnestus.

en: Failed to update analytics flows
et: Analüütika voogude uuendamine ebaõnnestus

en: Failed to update consent expiration.
et: Nõusoleku kehtivusaja uuendamine ebaõnnestus.

en: Failed to update nonce.
et: Nonce'i uuendamine ebaõnnestus.

en: For more details, refer to our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privacy policy.</a>
et: Lisateabe saamiseks vaadake meie <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privaatsuseeskirja.</a>

en: Form Data: When you contact us.
et: Vormandmed: Kui võtate meiega ühendust.

en: Functional Tracking
et: Funktsionaalne jälgimine

en: GPC Compliance
et: GPC vastavus

en: GTM General
et: GTM Üldine

en: Geo-Based Consent Rules
et: Geo-põhised nõusoleku reeglid

en: Important: Permalink Settings Required
et: Tähtis: vaja on püsiühenduse seadeid

en: Invalid signature
et: Vigane allkiri

en: Invalid signature.
et: Vigane allkiri.

en: Invalid token
et: Vigane tunnus

en: Language
et: Keel

en: Learn how to use AesirX Privacy Scanner with Consent Shield to detect privacy-intrusive elements, using the JetPack plugin as an example.
et: Õppige, kuidas kasutada AesirX Privaatsuse Skannerit koos nõusoleku kilbiga, et tuvastada privaatsust rikkuvaid elemente, kasutades näitena JetPack pistikprogrammi.

en: Manage Decentralized Consent
et: Haldage Detsentraliseeritud Nõusolekut

en: Manage Your Consent Preferences
et: Halda oma nõusoleku eelistusi

en: More info at <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.
et: Rohkem teavet <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.

en: Need Help? Access Our Comprehensive Documentation Hub
et: Vajate abi? Juurdepääs meie põhjalikule dokumentatsiooni keskusele

en: No
et: Ei

en: No network requests are made to third-party servers, enabling maximum compliance with privacy regulations like GDPR and the ePrivacy Directive.
et: Kolmandate osapoolte serveritele ei tehta võrgupäringuid, mis võimaldab täielikku vastavust privaatsuseeskirjadele, nagu GDPR ja ePrivacye direktiiv.

en: No tracking technologies are activated until a user explicitly gives consent. This is required by <strong>GDPR</strong> and <strong>ePrivacy Directive 5(3)</strong>.
et: Jälgimistehnoloogiaid ei aktiveerita enne, kui kasutaja annab selgesõnalise nõusoleku. Selle nõuavad <strong>GDPR</strong> ja <strong>ePrivaatsuse Direktiiv 5(3)</strong>.

en: Nonce is not valid
et: Nonce ei ole kehtiv

en: Nonce not found.
et: Nonce'i ei leitud.

en: Only Third-Party Hosts (default)
et: Ainult kolmandate osapoolte hostid (vaikimisi)

en: Only anonymized page views & limited features will be available. To access all website features, including personalized content & enhanced functionality, please choose an option:
et: Saadaval on ainult anonüümitud lehevaated ja piiratud funktsioonid. Kõigi veebilehe funktsioonide, sealhulgas isikupärastatud sisu ja täiustatud funktsionaalsuse kasutamiseks valige järgmine valik:

en: Opt-In Mode (EU)
et: Opt-In režiim (EU)

en: Opt-Out Mode (California)
et: Väljalülimisrežiim (California)

en: Opt-Out of tracking
et: Välju jälgimisest

en: Our Commitment in Action
et: Meie pühendumus tegevuses

en: Our plugin requires that your site use a pretty permalink structure (for example, %1$s) to work correctly.
                                It looks like your current settings are using the plain permalink format, which might cause issues.
                                Please %2$s to open your Permalink Settings.
                                Once there, select the "Post name" option (or another pretty permalink structure) and click "Save Changes."
et: Meie pistikprogramm nõuab, et teie sait kasutaks korrektseks toimimiseks kena püsiühenduste struktuuri (näiteks %1$s).
                                Tundub, et teie praegused sätted kasutavad tavalist püsiühenduse vormingut, mis võib põhjustada probleeme.
                                Palun %2$s avage oma püsiühenduste seaded.
                                Seal valige suvand "Posti nimi" (või teine kena püsiühenduste struktuur) ja klõpsake "Salvesta muudatused."

en: Override
et: Ülekirjutamine

en: Permission denied!
et: Luba keeldutud!

en: Please connect to your wallet
et: Palun ühendage oma rahakott

en: Please connect your Web3 wallet
et: Palun ühendage oma Web3 rahakott

en: Please note
et: Palun märkige

en: Please sign the message on your wallet twice and wait for it to be saved.
et: Palun allkirjastage kaks korda oma rahakoti sõnum ja oodake, kuni see salvestatakse.

en: Previous consent still active
et: Eelmine nõusolek on endiselt aktiivne

en: Previous consent was not expired
et: Eelmine nõusolek polnud aegunud

en: Problem with Aesirx Analytics plugin install
et: Probleem Aesirx Analytics pistikprogrammi paigaldamisel

en: Reject
et: Lükka tagasi

en: Removes scripts matching specified domains or paths from the browser until user consent is given.
et: Eemaldab skriptid, mis vastavad määratud domeenidele või teedele, brauserist kuni kasutaja nõusoleku andmiseni.

en: Required for the website to function (e.g, session cookies, security tracking).
et: Nõutav veebisaidi toimimiseks (nt sessiooniküpsised, turvaseire).

en: Reset Consent
et: Lähtesta nõusolek

en: Reset Detail
et: Lähtesta detail

en: Reset Reject
et: Lähtestage tagasilükkamine

en: Revoke Consent
et: Tühista Nõusolek

en: Revoke Consent for the site
et: Tühista nõusolek saidi jaoks

en: Revoke Opt-In Consent
et: Tühista opt-in nõusolek

en: Revoke Opt-In Consent for AesirX Privacy Advisor AI
et: Tühista valitud sisenemise nõusolek AesirX Privacy Advisor AI jaoks

en: Revoke Opt-In Consent for Payment Processing
et: Tühista opt-in nõusolek maksete töötlemiseks

en: Revoke your consent for data use whenever you wish.
et: Võite oma andmete kasutamise nõusoleku igal ajal tagasi võtta.

en: Save
et: Salvesta

en: Save settings
et: Salvestage seaded

en: Saving...
et: Salvestamine...

en: Script Blocking Options
et: Skriptide blokeerimise valikud

en: Select Mode
et: Valige režiim

en: Select your preferred decentralized consent option:
et: Valige oma eelistatud detsentraliseeritud nõusolekuvalik:

en: Settings
et: Seaded

en: Shield of Privacy
et: Privaatsuse Kilp

en: Something went wrong
et: Midagi läks valesti

en: TRACKING AND DATA PRIVACY PREFERENCES
et: JÄLGIMISE JA ANDMEPRIVAATSUSE EELISTUSED

en: Targeted advertising & remarketing (e.g, Facebook Pixel, Google Ads).
et: Sihtreklaamid ja uuestiturundus (nt Facebook Pixel, Google Ads).

en: The consent parameter is required and must be a number.
et: Nõusoleku parameeter on vajalik ja peab olema number.

en: The domain sent in the new URL does not match the domain stored in the visitor document
et: Uues URL-is saadetud domeen ei klapi külastaja profiilis salvestatud domeeniga

en: The event uuid parameter is required.
et: Sündmuse UUID parameeter on kohustuslik.

en: The uuid parameter is required.
et: UUID parameeter on kohustuslik.

en: There was a problem querying the data in the database.
et: Andmete pärimisel andmebaasist tekkis probleem.

en: There was a problem updating the data in the database.
et: Andmete uuendamisel andmebaasis tekkis probleem.

en: There was a problem with the database query.
et: Andmebaasi päringus tekkis probleem.

en: Third-Party Plugins
et: Kolmanda osapoole pistikprogrammid

en: This website uses tracking by default. You may opt out at any time.
et: See veebisait kasutab jälgimist vaikimisi. Võite igal ajal loobuda.

en: Time Zone
et: Ajavöönd

en: To comply with Global Privacy Control (GPC), please download and upload the following file:
et: Globaalsete privaatsuseeskirjade (GPC) järgimiseks palun laadige alla ja laadige üles järgmine fail:

en: To configure, input your Google Tag Manager Gtag ID & GTM ID in the designated fields. Once set up, Google Tag Manager will only load after the user provides consent.
et: Konfigureerimiseks sisestage Google Tag Manageri Gtag ID ja GTM ID määratud väljadele. Kui see on seadistatud, laaditakse Google Tag Manager ainult pärast kasutaja nõusoleku andmist.

en: Tracking is allowed by default, but users must be able to opt out easily. This aligns with <strong>CCPA</strong> and similar U.S. privacy frameworks.
et: Jälgimine on vaikimisi lubatud, kuid kasutajad peavad saama sellest hõlpsasti loobuda. See vastab <strong>CCPA</strong> ning sarnastele USA privaatsusraamistikele.

en: Understanding Your Privacy Choices
et: Teie privaatsuse valikute mõistmine

en: Upload Instructions:
et: Üleslaadimisjuhised:

en: Upload the file to: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>
et: Laadige fail üles: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>

en: Users can earn rewards from digital marketing activities.
et: Kasutajad saavad digitaalse turundustegevuse kaudu tasu teenida.

en: Users can revoke consent on-site at any time.
et: Kasutajad saavad nõusoleku igal ajal kohapeal tühistada.

en: Users can revoke consent on-site or from the AesirX dApp at any time.
et: Kasutajad saavad nõusoleku igal ajal kohapeal või AesirX dApp kaudu tühistada.

en: Visitor behavior monitoring (e.g, Google Analytics, Matomo).
et: Külastaja käitumise jälgimine (nt Google Analytics, Matomo).

en: Visitor event not found.
et: Külastaja sündmust ei leitud.

en: Visitor not found
et: Külastajat ei leitud

en: Wallet nonce not found
et: Rahakoti nonce'i ei leitud

en: Wallet not found
et: Rahakotti ei leitud

en: Wallet not found.
et: Rahakotti ei leitud.

en: We do not share your data with third parties without your explicit consent.
et: Me ei jaga teie andmeid kolmandate osapooltega ilma teie selgesõnalise nõusolekuta.

en: While it prevents scripts from executing, initial network requests may still occur, so it enhances privacy compliance under GDPR but may not fully meet the ePrivacy Directive requirements.
et: Samal ajal kui see takistab skriptide täitmist, võivad siiski esineda esialgsed võrgupäringud, mis parandavad privaatsuse vastavust GDPRile, kuid ei pruugi täielikult vastata ePrivacy direktiivi nõuetele.

en: Wrong URL format, domain not found
et: Vale URL-i vorming, domeen ei leitud

en: Yes
et: Jah

en: You can opt-in later for specific features without giving blanket consent.
et: Saate hiljem valida konkreetsetele funktsioonidele sisenemise, ilma üldist nõusolekut andmata.

en: You can revoke consent on the site or any explicit opt-in consent, such as payment processing, at any time
et: Kohapeal saate igal ajal tühistada nõusoleku või mis tahes selgesõnalise nõusoleku, näiteks maksete töötlemise

en: You've chosen to reject data collection:
et: Olete valinud andmete kogumise tagasilükkamise:

en: click here
et: klõpsake siin
