AesirX Consent 2.0.1 - en to pl translation catalogue (186 entries)

en: "end" filter is not correct
pl: "Filtr 'koniec' jest nieprawidłowy"

en: "start" filter is not correct
pl: Filtr "start" jest nieprawidłowy

en: <div class='input_information_content'>
              Remember to include the explicit purpose (e.g., analytics, marketing) in the consent text to inform users why GTM is being used.</div>
pl: <div class='input_information_content'>Pamiętaj, aby dołączyć wyraźny cel (np. analiza, marketing) w tekście zgody, aby informować użytkowników, dlaczego używany jest GTM.</div>

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to opt-in for specific features.
pl: <span class='fw-semibold text-primary'>Zgoda:</span> Zezwól na zbieranie danych do analiz, danych z formularzy (gdy się z nami kontaktujesz) oraz śledzenie zachowań i zdarzeń, z opcją wyboru dla określonych funkcji.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> First & third-party tracking data will be collected to enhance your experience.
pl: <span class='fw-semibold text-primary'>Zgoda:</span> Dane śledzenia stron pierwszej i trzeciej będą zbierane w celu poprawy Twojego doświadczenia.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Control your data:</span> Choose your preferred level of data collection & tracking.
pl: <span class='fw-semibold text-primary'>Kontroluj swoje dane:</span> Wybierz preferowany poziom zbierania i śledzenia danych.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to revoke consent, opt-in for specific features, & earn rewards from digital marketing activities.
pl: <span class='fw-semibold text-primary'>Zdecentralizowana zgoda:</span> Zezwalaj na zbieranie danych do analiz, danych z formularzy (gdy się z nami kontaktujesz) oraz śledzenie zachowań i zdarzeń, z opcją wycofania zgody, wyboru określonych funkcji i zdobywania nagród z działań marketingowych.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Choose Decentralized Wallets or Decentralized Wallet + Shield of Privacy. Both options let you manage & revoke consent on-site or through AesirX dApp, plus earn rewards from digital marketing activities.
pl: <span class='fw-semibold text-primary'>Zdecentralizowana Zgoda:</span> Wybierz Zdecentralizowane Portfele lub Zdecentralizowany Portfel + Tarcza Prywatności. Obydwie opcje pozwalają zarządzać i cofać zgodę na miejscu lub za pomocą aplikacji AesirX dApp, a także zdobywać nagrody z działań marketingowych online.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Earn rewards:</span> Participate in decentralized consent for privacy & rewards.
pl: <span class='fw-semibold text-primary'>Zarabiaj nagrody:</span> Uczestnicz w zdecentralizowanej zgodzie na prywatność i nagrody.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Enables Compliance:</span> Using Shield of Privacy (SoP) ensures compliance with GDPR, CCPA, ePrivacy Directive, & other data protection regulations.
pl: <span class='fw-semibold text-primary'>Umożliwia Zgodność:</span> Używanie Tarczy Prywatności (SoP) zapewnia zgodność z GDPR, CCPA, dyrektywą ePrivacy oraz innymi regulacjami ochrony danych.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Flexible Consent:</span> You can withdraw your consent anytime on-site or via our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Decentralized Application).
pl: <span class='fw-semibold text-primary'>Elastyczna zgoda:</span> Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie na miejscu lub za pośrednictwem naszej <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Zdecentralizowana Aplikacja).

en: <span class='fw-semibold text-primary'>For Businesses:</span> Enhance trust, secure user identities, & prevent breaches.
pl: <span class='fw-semibold text-primary'>Dla firm:</span> Zwiększ zaufanie, zabezpiecz tożsamości użytkowników i zapobiegaj naruszeniom.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Learn More:</span> Discover our approach to data processing in our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Privacy Policy</a>.
pl: <span class='fw-semibold text-primary'>Dowiedz się więcej:</span> Poznaj nasze podejście do przetwarzania danych w naszej <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Polityce Prywatności</a>.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Privacy Protection:</span> Users have full control over their data, ensuring maximum privacy.
pl: <span class='fw-semibold text-primary'>Ochrona prywatności:</span> Użytkownicy mają pełną kontrolę nad swoimi danymi, co zapewnia maksymalną prywatność.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Proactive Protection:</span> We enhance privacy measures to safeguard your data integrity.
pl: <span class='fw-semibold text-primary'>Proaktywna Ochrona:</span> Wzmacniamy środki ochrony prywatności, aby zabezpieczyć integralność Twoich danych.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Reject:</span> No data will be collected or loaded except for anonymized page views & rejections. Some personalization features may be disabled.
pl: <span class='fw-semibold text-primary'>Odrzuć:</span> Nie będą zbierane ani ładowane żadne dane, poza anonimizowanymi wyświetleniami stron i odrzuceniami. Niektóre funkcje personalizacji mogą być wyłączone.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparent data collection practices:</span> Understand how your data is collected & used.
pl: <span class='fw-semibold text-primary'>Przejrzyste praktyki zbierania danych:</span> Zrozum, jak są zbierane i wykorzystywane Twoje dane.

en: <strong>AND Logic (Stricter Match):</strong> Both language and time zone must match a region for its consent model to apply. Ideal for high-accuracy targeting.
pl: <strong>Logika AND (ściślejsze dopasowanie):</strong> Zarówno język, jak i strefa czasowa muszą być zgodne z regionem, aby można było zastosować model zgody. Idealne do kierowania o wysokiej dokładności.

en: <strong>OR Logic (More Flexible):</strong> Either language or time zone can match to apply a region’s consent model. Best for broader coverage based on user preferences.
pl: <strong>Logika OR (bardziej elastyczna):</strong> Można dopasować język lub strefę czasową, aby zastosować model zgody regionu. Najlepiej nadaje się do szerszego zasięgu w oparciu o preferencje użytkownika.

en: About
pl: O programie

en: Address is not valid
pl: Adres jest nieprawidłowy

en: Advertising Tracking
pl: Śledzenie reklam

en: AesirX Consent
pl: Zgoda AesirX

en: AesirX Consent Shield for Domain/Path-Based Blocking
pl: Tarcza Zgody AesirX dla Blokowania na Podstawie Domeny/Ścieżki

en: AesirX Consent Shield for Third-Party Plugins
pl: AesirX Consent Shield dla wtyczek innych firm

en: Aesirx Consent plugin. When you join forces with AesirX, you're not just becoming a Partner - you're also becoming a freedom fighter in the battle for privacy! Earn 25% Affiliate Commission <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Click to Join]</a>
pl: Wtyczka zgody AesirX. Dołączając do AesirX, nie zostajesz tylko Partnerem - stajesz się również obrońcą wolności w walce o prywatność! Zarób 25% prowizji partnerskiej <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Kliknij, aby dołączyć]</a>

en: All consented data will be collected.
pl: Wszystkie dane, na które wyrażono zgodę, zostaną zebrane.

en: Allow Override
pl: Zezwól na zastąpienie

en: Always active
pl: Zawsze aktywne

en: Always link your own website's Privacy Policy, not the AesirX example
pl: Zawsze linkuj do polityki prywatności swojej własnej strony, a nie przykładu AesirX

en: Analytics & Behavioral Data: To improve our services & personalize your experience.
pl: Dane analityczne i behawioralne: Aby ulepszyć nasze usługi i spersonalizować Twoje doświadczenie.

en: Analytics Tracking
pl: Śledzenie analityczne

en: Any additional third-party integrations (e.g, customer support tools, CDNS).
pl: Wszelkie dodatkowe integracje innych firm (np. narzędzia obsługi klienta, CDNS).

en: Back
pl: Wstecz

en: Benefits
pl: Korzyści

en: Blocks JavaScript from third-party domains, allowing first-party scripts to run normally & keep essential site functions intact.
pl: Blokowanie JavaScriptu z domen stron trzecich, umożliwiając normalne działanie skryptów pierwszej strony i zachowanie niezbędnych funkcji witryny.

en: Blocks or removes scripts from running in the user's browser before consent is given.
pl: Blokowanie lub usuwanie skryptów w przeglądarce użytkownika przed uzyskaniem zgody.

en: Blocks selected third-party plugins from loading until user consent is given.
pl: Blokowanie ładowania wybranych wtyczek stron trzecich do czasu uzyskania zgody użytkownika.

en: Both first-party & third-party tracking data will be activated.
pl: Dane śledzenia zarówno pierwszej, jak i trzeciej strony zostaną aktywowane.

en: Browser Language
pl: Język przeglądarki

en: By consenting, you allow us to collect & use your data for:
pl: Wyrażając zgodę, pozwalasz nam zbierać i używać Twoich danych do:

en: Choose how browser language and time zone are combined to determine consent rules:
pl: Wybierz sposób łączenia języka przeglądarki i strefy czasowej w celu określenia reguł zgody:

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"], or use "Decentralized Consent" for more control over your personal data.
pl: Wybierz, jak używamy Twoich danych: 'Odrzuć' zbieranie danych, zezwól na śledzenie ['Zgoda'], lub użyj 'Zdecentralizowanej Zgody' dla większej kontroli nad Twoimi danymi osobistymi i nagrodami.

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"].
pl: Wybierz, jak używamy Twoich danych: "Odrzuć" zbieranie danych, zezwól na śledzenie ["Zgoda"].

en: Choose your tailored template
pl: Wybierz swój dostosowany szablon

en: Completely prevents the loading and execution of chosen third-party plugins before consent.
pl: Całkowicie zapobiega ładowaniu i wykonaniu wybranych wtyczek stron trzecich przed uzyskaniem zgody.

en: Configurable Consent Logic
pl: Konfigurowalna logika zgody

en: Configure how JavaScript is blocked based on user consent preferences.
pl: Skonfiguruj, jak blokowany jest JavaScript na podstawie preferencji zgody użytkownika.

en: Connect to your website via FTP or File Manager.
pl: Połącz się ze swoją stroną przez FTP lub Menedżer Plików.

en: Connecting
pl: Łączenie

en: Consent
pl: Zgoda

en: Consent Management
pl: Zarządzanie Zgodami

en: Consent Mode
pl: Tryb zgody

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Contract is not valid
pl: Umowa jest nieważna

en: Cookie Declaration
pl: Deklaracja plików cookie

en: Could not insert consent
pl: Nie udało się wstawić zgody

en: Custom Tracking
pl: Śledzenie niestandardowe

en: Customize
pl: Dostosuj

en: Customize Consent Management Text
pl: Dostosuj tekst zarządzania zgodą

en: Customize Details Text
pl: Dostosuj tekst szczegółów

en: Customize Reject Text
pl: Dostosuj tekst odrzucenia

en: Database error occurred.
pl: Wystąpił błąd bazy danych.

en: Decentralized Consent
pl: Zdecentralizowana zgoda

en: Decentralized Consent + Shield of Privacy
pl: Zdecentralizowana zgoda + Tarcza prywatności

en: Decentralized Consent Mode
pl: Zdecentralizowany tryb zgody

en: Decentralized Consent Mode setup improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any scripts, beacons, or tags until after consent is given, reducing compliance risks. It also includes Decentralized Consent, for more control over personal data.
pl: Konfiguracja zdecentralizowanego trybu zgody ulepsza tryb zgody Google 2.0, nie ładując żadnych skryptów, sygnałów nawigacyjnych ani tagów do momentu wyrażenia zgody, co zmniejsza ryzyko niezgodności. Obejmuje również zdecentralizowaną zgodę, zapewniając większą kontrolę nad danymi osobowymi i nagrodami.

en: Decentralized consent will be loaded
pl: Zostanie załadowana zdecentralizowana zgoda

en: Default Consent Mode
pl: Domyślny tryb zgody

en: Default Consent Mode improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any tags until after consent is given, reducing compliance risks.
pl: Domyślny tryb zgody ulepsza tryb zgody Google 2.0, nie ładując żadnych tagów do momentu wyrażenia zgody, co zmniejsza ryzyko niezgodności.

en: Details
pl: Szczegóły

en: Disable GPC Support
pl: Wyłącz wsparcie dla GPC

en: Disables third-party data sharing for California users.
pl: Wyłącza udostępnianie danych stronom trzecim dla użytkowników z Kalifornii.

en: Discover the latest features & best practices.
pl: Odkryj najnowsze funkcje i najlepsze praktyki.

en: Do Not Sell or Share My Personal Information (CCPA)
pl: Nie sprzedawaj ani nie udostępniaj moich danych osobowych (CCPA)

en: Do not sell or share options
pl: Nie sprzedawaj ani nie udostępniaj opcji

en: Domain
pl: Domena

en: Domain not found
pl: Domena nie znaleziona

en: Domain/Path-Based
pl: Domena/ścieżka oparta

en: Download the gpc.json file.
pl: Pobierz plik gpc.json.

en: Enable GPC Support
pl: Włącz wsparcie dla GPC

en: Enable Geo-handling for Consent Mode
pl: Włącz obsługę geograficzną dla trybu zgody

en: Enter domain or path
pl: Wprowadź domenę lub ścieżkę

en: Error in tracking
pl: Błąd śledzenia

en: Essential Tracking
pl: Podstawowe śledzenie

en: Explore How-To Guides, instructions, & tutorials to get the most from AesirX Consent Shield. Whether you're a developer or admin, find all you need to configure & optimize your privacy setup.
pl: Odkryj poradniki, instrukcje i tutoriale, aby w pełni wykorzystać AesirX Consent Shield. Niezależnie od tego, czy jesteś deweloperem, czy administratorem, znajdziesz wszystko, co potrzebne do skonfigurowania i optymalizacji ustawień prywatności.

en: Failed to update analytics events.
pl: Nie udało się zaktualizować zdarzeń analitycznych.

en: Failed to update analytics flows
pl: Nie udało się zaktualizować przepływów analitycznych

en: Failed to update consent expiration.
pl: Nie udało się zaktualizować wygaśnięcia zgody.

en: Failed to update nonce.
pl: Nie udało się zaktualizować nonce.

en: For more details, refer to our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privacy policy.</a>
pl: Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>polityką prywatności.</a>

en: Form Data: When you contact us.
pl: Dane formularza: Gdy się z nami kontaktujesz.

en: Functional Tracking
pl: Śledzenie funkcjonalne

en: GPC Compliance
pl: Zgodność GPC

en: GTM General
pl: Ogólny GTM

en: GTM ID
pl: ID GTM

en: Geo-Based Consent Rules
pl: Reguły zgody oparte na geograficznie

en: Gtag ID
pl: ID Gtag

en: Important: Permalink Settings Required
pl: Ważne: Wymagane ustawienia linków stałych

en: Invalid signature
pl: Nieprawidłowy podpis

en: Invalid signature.
pl: Nieprawidłowy podpis.

en: Invalid token
pl: Nieprawidłowy token

en: Language
pl: Język

en: Learn how to use AesirX Privacy Scanner with Consent Shield to detect privacy-intrusive elements, using the JetPack plugin as an example.
pl: Dowiedz się, jak używać AesirX Privacy Scanner z Consent Shield do wykrywania elementów naruszających prywatność, używając wtyczki JetPack jako przykładu.

en: Manage Decentralized Consent
pl: Zarządzaj zdecentralizowaną zgodą

en: Manage Your Consent Preferences
pl: Zarządzaj swoimi preferencjami zgody

en: More info at <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.
pl: Więcej informacji na <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.

en: Need Help? Access Our Comprehensive Documentation Hub
pl: Potrzebujesz pomocy? Skorzystaj z naszego Obszernego Centrum Dokumentacji

en: No
pl: Nie

en: No network requests are made to third-party servers, enabling maximum compliance with privacy regulations like GDPR and the ePrivacy Directive.
pl: Nie są wysyłane żadne żądania sieciowe do serwerów stron trzecich, co umożliwia maksymalne przestrzeganie przepisów o ochronie prywatności, takich jak RODO i dyrektywa ePrivacy.

en: No tracking technologies are activated until a user explicitly gives consent. This is required by <strong>GDPR</strong> and <strong>ePrivacy Directive 5(3)</strong>.
pl: Żadne technologie śledzenia nie są aktywowane, dopóki użytkownik wyraźnie nie wyrazi zgody. Jest to wymagane przez <strong>GDPR</strong> i <strong>ePrivacy Directive 5(3)</strong>.

en: Nonce is not valid
pl: Nonce jest nieprawidłowy

en: Nonce not found.
pl: Nonce nie znaleziono.

en: Only Third-Party Hosts (default)
pl: Tylko hosty zewnętrzne (domyślnie)

en: Only anonymized page views & limited features will be available. To access all website features, including personalized content & enhanced functionality, please choose an option:
pl: Dostępne będą tylko zanonimizowane odsłony stron i ograniczone funkcje. Aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji witryny, w tym spersonalizowanych treści i rozszerzonej funkcjonalności, wybierz opcję:

en: Opt-In Mode (EU)
pl: Tryb Opt-In (UE)

en: Opt-Out Mode (California)
pl: Tryb Opt-Out (Kalifornia)

en: Opt-Out of tracking
pl: Rezygnacja ze śledzenia

en: Our Commitment in Action
pl: Nasze Zaangażowanie w Działaniu

en: Our plugin requires that your site use a pretty permalink structure (for example, %1$s) to work correctly.
                                It looks like your current settings are using the plain permalink format, which might cause issues.
                                Please %2$s to open your Permalink Settings.
                                Once there, select the "Post name" option (or another pretty permalink structure) and click "Save Changes."
pl: Nasz plugin wymaga, aby Twoja strona używała przyjaznej struktury permalinków (na przykład %1$s), aby działać poprawnie. Wygląda na to, że Twoje obecne ustawienia używają prostego formatu permalinków, co może powodować problemy. Proszę %2$s, aby otworzyć ustawienia permalinków. Tam wybierz opcję "Nazwa wpisu" (lub inną przyjazną strukturę permalinków) i kliknij "Zapisz zmiany."

en: Override
pl: Zastąp

en: Permission denied!
pl: Odmowa dostępu!

en: Please connect to your wallet
pl: Połącz się ze swoim portfelem

en: Please connect your Web3 wallet
pl: Proszę połączyć swój portfel Web3

en: Please note
pl: Proszę zauważyć

en: Please sign the message on your wallet twice and wait for it to be saved.
pl: Proszę podpisać wiadomość w portfelu dwa razy i poczekać, aż zostanie zapisana.

en: Previous consent still active
pl: Poprzednia zgoda nadal aktywna

en: Previous consent was not expired
pl: Poprzednia zgoda nie wygasła

en: Problem with Aesirx Analytics plugin install
pl: Problem z instalacją wtyczki Aesirx Analytics

en: Reject
pl: Odrzuć

en: Removes scripts matching specified domains or paths from the browser until user consent is given.
pl: Usuwa skrypty pasujące do określonych domen lub ścieżek z przeglądarki, dopóki użytkownik nie wyrazi zgody.

en: Required for the website to function (e.g, session cookies, security tracking).
pl: Wymagane do działania witryny (np. pliki cookie sesji, śledzenie bezpieczeństwa).

en: Reset Consent
pl: Zresetuj zgodę

en: Reset Cookie
pl: Zresetuj plik cookie

en: Reset Detail
pl: Zresetuj szczegół

en: Reset Reject
pl: Zresetuj Odrzuć

en: Revoke Consent
pl: Cofnij zgodę

en: Revoke Consent for the site
pl: Odwołaj zgodę dla strony

en: Revoke Opt-In Consent
pl: Cofnij zgodę na Opt-In

en: Revoke Opt-In Consent for AesirX Privacy Advisor AI
pl: Cofnij zgodę na opt-in dla AesirX Privacy Advisor AI

en: Revoke Opt-In Consent for Payment Processing
pl: Odwołaj zgodę Opt-In na przetwarzanie płatności

en: Revoke your consent for data use whenever you wish.
pl: Cofnij swoją zgodę na wykorzystanie danych, kiedy tylko zechcesz.

en: Save
pl: Zapisz

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Saving...
pl: Zapisywanie...

en: Script Blocking Options
pl: Opcje blokowania skryptów

en: Select Mode
pl: Wybierz tryb

en: Select your preferred decentralized consent option:
pl: Wybierz preferowaną opcję zdecentralizowanej zgody:

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Something went wrong
pl: Coś poszło nie tak

en: TRACKING AND DATA PRIVACY PREFERENCES
pl: PREFERENCJE ŚLEDZENIA I PRYWATNOŚCI DANYCH

en: Targeted advertising & remarketing (e.g, Facebook Pixel, Google Ads).
pl: Reklama ukierunkowana i remarketing (np. Facebook Pixel, Google Ads).

en: The consent parameter is required and must be a number.
pl: Parametr zgody jest wymagany i musi być liczbą.

en: The domain sent in the new URL does not match the domain stored in the visitor document
pl: Domena wysłana w nowym URL nie pasuje do domeny zapisanej w dokumencie odwiedzającego

en: The event uuid parameter is required.
pl: Parametr uuid zdarzenia jest wymagany.

en: The uuid parameter is required.
pl: Parametr uuid jest wymagany.

en: There was a problem querying the data in the database.
pl: Wystąpił problem z zapytaniem o dane w bazie danych.

en: There was a problem updating the data in the database.
pl: Wystąpił problem z aktualizacją danych w bazie danych.

en: There was a problem with the database query.
pl: Wystąpił problem z zapytaniem do bazy danych.

en: Third-Party Plugins
pl: Wtyczki innych firm

en: This website uses tracking by default. You may opt out at any time.
pl: Ta witryna domyślnie używa śledzenia. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

en: Time Zone
pl: Strefa czasowa

en: To comply with Global Privacy Control (GPC), please download and upload the following file:
pl: Aby spełnić wymagania Global Privacy Control (GPC), pobierz i prześlij poniższy plik:

en: To configure, input your Google Tag Manager Gtag ID & GTM ID in the designated fields. Once set up, Google Tag Manager will only load after the user provides consent.
pl: Aby skonfigurować, wprowadź swój identyfikator Gtag i identyfikator GTM Google Tag Manager w wyznaczonych polach. Po skonfigurowaniu, Google Tag Manager załaduje się tylko po wyrażeniu zgody przez użytkownika.

en: Tracking is allowed by default, but users must be able to opt out easily. This aligns with <strong>CCPA</strong> and similar U.S. privacy frameworks.
pl: Śledzenie jest domyślnie dozwolone, ale użytkownicy muszą mieć możliwość łatwej rezygnacji. Jest to zgodne z <strong>CCPA</strong> i podobnymi amerykańskimi ramami prywatności.

en: Understanding Your Privacy Choices
pl: Zrozumienie Twoich Wybórów Prywatności

en: Upload Instructions:
pl: Instrukcje przesyłania:

en: Upload the file to: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>
pl: Prześlij plik do: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>

en: User preferencese & site enhancements (e.g, language setting, live chat).
pl: Preferencje użytkownika i ulepszenia witryny (np. ustawienia języka, czat na żywo).

en: Users can earn rewards from digital marketing activities.
pl: Użytkownicy mogą zdobywać nagrody z działań marketingu cyfrowego.

en: Users can revoke consent on-site at any time.
pl: Użytkownicy mogą w każdej chwili odwołać zgodę na stronie.

en: Users can revoke consent on-site or from the AesirX dApp at any time.
pl: Użytkownicy mogą w każdej chwili cofnąć zgodę na stronie lub z aplikacji AesirX dApp.

en: Visitor behavior monitoring (e.g, Google Analytics, Matomo).
pl: Monitorowanie zachowań odwiedzających (np. Google Analytics, Matomo).

en: Visitor event not found.
pl: Zdarzenie wizyty nie zostało znalezione.

en: Visitor not found
pl: Odwiedzający nie znaleziony

en: Wallet nonce not found
pl: Nie znaleziono nonce portfela

en: Wallet not found
pl: Portfel nie znaleziony

en: Wallet not found.
pl: Portfel nie został znaleziony.

en: We do not share your data with third parties without your explicit consent.
pl: Nie udostępniamy twoich danych osobom trzecim bez twojej wyraźnej zgody.

en: While it prevents scripts from executing, initial network requests may still occur, so it enhances privacy compliance under GDPR but may not fully meet the ePrivacy Directive requirements.
pl: Chociaż zapobiega wykonywaniu skryptów, mogą nadal występować początkowe żądania sieciowe, co zwiększa zgodność z przepisami o ochronie prywatności zgodnie z RODO, ale może nie spełniać w pełni wymagań dyrektywy ePrivacy.

en: Wrong URL format, domain not found
pl: Nieprawidłowy format URL, nie znaleziono domeny

en: Yes
pl: Tak

en: You can opt-in later for specific features without giving blanket consent.
pl: Możesz później wyrazić zgodę na konkretne funkcje bez udzielania ogólnej zgody.

en: You can revoke consent on the site or any explicit opt-in consent, such as payment processing, at any time
pl: Możesz cofnąć zgodę na stronie lub jakąkolwiek wyraźną zgodę, taką jak przetwarzanie płatności, w dowolnym momencie

en: You've chosen to reject data collection:
pl: Wybrałeś odrzucenie zbierania danych:

en: click here
pl: kliknij tutaj
