AesirX Consent 2.0.1 - en to tr translation catalogue (184 entries)

en: "end" filter is not correct
tr: "'bitiş' filtresi doğru değil"

en: "start" filter is not correct
tr: "start" filtresi doğru değil

en: <div class='input_information_content'>
              Remember to include the explicit purpose (e.g., analytics, marketing) in the consent text to inform users why GTM is being used.</div>
tr: <div class='input_information_content'>GTM'nin neden kullanıldığını kullanıcılara bildirmek için onay metnine açık bir amaç (örneğin, analitik, pazarlama) eklemeyi unutmayın.</div>

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to opt-in for specific features.
tr: <span class='fw-semibold text-primary'>Onay:</span> Analizler, form verileri (bize ulaştığınızda) ve davranışsal ve olay izleme için veri toplamaya izin ver, belirli özellikler için opt-in seçeneği ile.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Consent:</span> First & third-party tracking data will be collected to enhance your experience.
tr: <span class='fw-semibold text-primary'>Onay:</span> Deneyiminizi artırmak için birinci ve üçüncü taraf izleme verileri toplanacaktır.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Control your data:</span> Choose your preferred level of data collection & tracking.
tr: <span class='fw-semibold text-primary'>Verilerinizi kontrol edin:</span> Veri toplama ve izleme tercih düzeyinizi seçin.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Allow data collection for analytics, form data (when you contact us), & behavioral & event tracking, with the option to revoke consent, opt-in for specific features, & earn rewards from digital marketing activities.
tr: <span class='fw-semibold text-primary'>Merkezi Olmayan Onay:</span> Analizler, form verileri (bize ulaştığınızda) ve davranışsal & olay izleme için veri toplamaya izin ver, rızanı geri almak, belirli özellikler için opt-in yapmak ve dijital pazarlama faaliyetlerinden ödüller kazanma seçeneği sun.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Decentralized Consent:</span> Choose Decentralized Wallets or Decentralized Wallet + Shield of Privacy. Both options let you manage & revoke consent on-site or through AesirX dApp, plus earn rewards from digital marketing activities.
tr: <span class='fw-semibold text-primary'>Merkezi Olmayan Onay:</span> Merkezi Olmayan Cüzdanlar veya Merkezi Olmayan Cüzdan + Gizlilik Kalkanı seçin. Her iki seçenek de site üzerinden veya AesirX dApp aracılığıyla rızayı yönetmenize ve iptal etmenize olanak tanır, ayrıca dijital pazarlama faaliyetlerinden ödüller kazanmanızı sağlar.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Earn rewards:</span> Participate in decentralized consent for privacy & rewards.
tr: <span class='fw-semibold text-primary'>Ödüller Kazan:</span> Gizlilik ve ödüller için merkezi olmayan rıza gösterin.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Enables Compliance:</span> Using Shield of Privacy (SoP) ensures compliance with GDPR, CCPA, ePrivacy Directive, & other data protection regulations.
tr: <span class='fw-semibold text-primary'>Uyumluluğu Sağlar:</span> Gizlilik Kalkanı (SoP) kullanımı, GDPR, CCPA, ePrivacy Yönergesi ve diğer veri koruma düzenlemeleri ile uyum sağlar.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Flexible Consent:</span> You can withdraw your consent anytime on-site or via our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Decentralized Application).
tr: <span class='fw-semibold text-primary'>Esnek Onay:</span> İstediğiniz zaman sitede veya <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://dapp.shield.aesirx.io' target='_blank'>dApp</a> (Merkezi Olmayan Uygulama) üzerinden onayınızı geri çekebilirsiniz.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>For Businesses:</span> Enhance trust, secure user identities, & prevent breaches.
tr: <span class='fw-semibold text-primary'>İşletmeler İçin:</span> Güveni artırın, kullanıcı kimliklerini koruyun ve ihlalleri önleyin.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Learn More:</span> Discover our approach to data processing in our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Privacy Policy</a>.
tr: <span class='fw-semibold text-primary'>Daha fazla öğrenin:</span> Veri işleme yaklaşımımızı <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>Gizlilik Politikamızda</a> keşfedin.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Privacy Protection:</span> Users have full control over their data, ensuring maximum privacy.
tr: <span class='fw-semibold text-primary'>Gizlilik Koruma:</span> Kullanıcılar verileri üzerinde tam kontrol sahibidir, bu da maksimum gizliliği garanti eder.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Proactive Protection:</span> We enhance privacy measures to safeguard your data integrity.
tr: <span class='fw-semibold text-primary'>Proaktif Koruma:</span> Veri bütünlüğünü korumak için gizlilik önlemlerini artırıyoruz.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Reject:</span> No data will be collected or loaded except for anonymized page views & rejections. Some personalization features may be disabled.
tr: <span class='fw-semibold text-primary'>Reddet:</span> Anonimleştirilmiş sayfa görüntülemeleri ve reddetmeler dışında hiçbir veri toplanmayacak veya yüklenmeyecek. Bazı kişiselleştirme özellikleri devre dışı bırakılabilir.

en: <span class='fw-semibold text-primary'>Transparent data collection practices:</span> Understand how your data is collected & used.
tr: <span class='fw-semibold text-primary'>Şeffaf veri toplama uygulamaları:</span> Verilerinizin nasıl toplandığını ve kullanıldığını anlayın.

en: <strong>AND Logic (Stricter Match):</strong> Both language and time zone must match a region for its consent model to apply. Ideal for high-accuracy targeting.
tr: <strong>AND Mantığı (Daha Sıkı Eşleşme):</strong> Onay modelinin uygulanması için hem dil hem de saat dilimi bir bölgeyle eşleşmelidir. Yüksek doğrulukta hedefleme için idealdir.

en: <strong>OR Logic (More Flexible):</strong> Either language or time zone can match to apply a region’s consent model. Best for broader coverage based on user preferences.
tr: <strong>OR Logic (Daha Esnek):</strong> Bir bölgenin onay modelini uygulamak için dil veya saat dilimi eşleştirilebilir. Kullanıcı tercihlerine dayalı daha geniş kapsam için en iyisidir.

en: About
tr: Hakkında

en: Address is not valid
tr: Adres geçerli değil

en: Advertising Tracking
tr: Reklam İzleme

en: AesirX Consent
tr: AesirX Onayı

en: AesirX Consent Shield for Domain/Path-Based Blocking
tr: Alan Adı/Yol Bazlı Engelleme için AesirX Onay Kalkanı

en: AesirX Consent Shield for Third-Party Plugins
tr: Üçüncü Taraf Eklentileri için AesirX Onay Kalkanı

en: Aesirx Consent plugin. When you join forces with AesirX, you're not just becoming a Partner - you're also becoming a freedom fighter in the battle for privacy! Earn 25% Affiliate Commission <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Click to Join]</a>
tr: AesirX Onay Eklentisi. AesirX ile güçlerinizi birleştirdiğinizde, sadece bir Ortak olmakla kalmaz, aynı zamanda gizlilik için mücadelede bir özgürlük savaşçısı olursunuz! %25 Ortaklık Komisyonu Kazanın <a href="https://aesirx.io/partner?utm_source=wpplugin&utm_medium=web&utm_campaign=wordpress&utm_id=aesirx&utm_term=wordpress&utm_content=analytics">[Katılmak için Tıklayın]</a>

en: All consented data will be collected.
tr: Onaylanan tüm veriler toplanacak.

en: Allow Override
tr: Geçersiz Kılma'ya İzin Ver

en: Always active
tr: Her zaman etkin

en: Analytics & Behavioral Data: To improve our services & personalize your experience.
tr: Analitik ve Davranışsal Veriler: Hizmetlerimizi geliştirmek ve deneyiminizi kişiselleştirmek için.

en: Analytics Tracking
tr: Analiz İzleme

en: Any additional third-party integrations (e.g, customer support tools, CDNS).
tr: Herhangi bir ek üçüncü taraf entegrasyonu (ör. müşteri destek araçları, CDNS).

en: Back
tr: Geri

en: Benefits
tr: Faydalar

en: Blocks JavaScript from third-party domains, allowing first-party scripts to run normally & keep essential site functions intact.
tr: Üçüncü taraf alanlardan gelen JavaScript'i engeller, birinci taraf betiklerin normal çalışmasına izin verir ve temel site işlevlerini korur.

en: Blocks or removes scripts from running in the user's browser before consent is given.
tr: Kullanıcının onayı alınmadan önce tarayıcıda çalışan scriptleri engeller veya kaldırır.

en: Blocks selected third-party plugins from loading until user consent is given.
tr: Kullanıcı onayı alınıncaya kadar seçilen üçüncü taraf eklentilerinin yüklenmesini engeller.

en: Both first-party & third-party tracking data will be activated.
tr: Hem birinci taraf hem de üçüncü taraf izleme verileri etkinleştirilecek.

en: Browser Language
tr: Tarayıcı Dili

en: By consenting, you allow us to collect & use your data for:
tr: Onay vererek, verilerinizi toplamamıza ve kullanmamıza izin verirsiniz:

en: Choose how browser language and time zone are combined to determine consent rules:
tr: Onay kurallarını belirlemek için tarayıcı dili ve saat diliminin nasıl birleştirileceğini seçin:

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"], or use "Decentralized Consent" for more control over your personal data.
tr: Verilerinizi nasıl kullanacağımızı seçin: Veri toplamayı 'Reddet', izlemeye izin ver ['Onay'], veya kişisel verileriniz ve ödüller üzerinde daha fazla kontrol için 'Merkezi Olmayan Onay' kullanın.

en: Choose how we use your data: "Reject" data collection, allow tracking ["Consent"].
tr: Verilerinizin nasıl kullanılacağını seçin: Veri toplamayı "Reddet", izlemeye izin ver ["Onay"].

en: Choose your tailored template
tr: Özelleştirilmiş şablonunuzu seçin

en: Completely prevents the loading and execution of chosen third-party plugins before consent.
tr: Seçilen üçüncü taraf eklentilerin izin alınmadan yüklenmesini ve çalıştırılmasını tamamen engeller.

en: Configurable Consent Logic
tr: Yapılandırılabilir Onay Mantığı

en: Configure how JavaScript is blocked based on user consent preferences.
tr: Kullanıcı onay tercihlerine göre JavaScript'in nasıl engelleneceğini yapılandırın.

en: Connect to your website via FTP or File Manager.
tr: Web sitenize FTP veya Dosya Yöneticisi üzerinden bağlanın.

en: Connecting
tr: Bağlanıyor

en: Consent
tr: Onay

en: Consent Management
tr: Onay Yönetimi

en: Consent Mode
tr: İzin Modu

en: Continue
tr: Devam Et

en: Contract is not valid
tr: Sözleşme geçerli değil

en: Cookie Declaration
tr: Çerez Beyanı

en: Could not insert consent
tr: Onay eklenemedi

en: Custom Tracking
tr: Özel İzleme

en: Customize
tr: Özelleştir

en: Customize Consent Management Text
tr: Onay Yönetimi Metnini Özelleştir

en: Customize Details Text
tr: Detay Metnini Özelleştir

en: Customize Reject Text
tr: Reddetme Metnini Özelleştir

en: Database error occurred.
tr: Veritabanı hatası oluştu.

en: Decentralized Consent
tr: Merkezi Olmayan Onay

en: Decentralized Consent + Shield of Privacy
tr: Merkezi Olmayan Onay + Gizlilik Kalkanı

en: Decentralized Consent Mode
tr: Merkezi Olmayan Onay Modu

en: Decentralized Consent Mode setup improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any scripts, beacons, or tags until after consent is given, reducing compliance risks. It also includes Decentralized Consent, for more control over personal data.
tr: Merkezi Olmayan Onay Modu kurulumu, onay verilene kadar hiçbir betik, işaret veya etiketi yüklemeyerek Google Onay Modu 2.0'ı iyileştirir ve uyumluluk risklerini azaltır. Ayrıca, kişisel veriler ve ödüller üzerinde daha fazla kontrol için Merkezi Olmayan Onay içerir.

en: Decentralized consent will be loaded
tr: Merkezi olmayan onay yüklenecek

en: Default Consent Mode
tr: Varsayılan Onay Modu

en: Default Consent Mode improves Google Consent Mode 2.0 by not loading any tags until after consent is given, reducing compliance risks.
tr: Varsayılan Onay Modu, onay verilene kadar hiçbir etiketi yüklemeyerek Google Onay Modu 2.0'ı iyileştirir ve uyumluluk risklerini azaltır.

en: Details
tr: Detaylar

en: Disable GPC Support
tr: GPC Desteğini Devre Dışı Bırak

en: Disables third-party data sharing for California users.
tr: Kaliforniya kullanıcıları için üçüncü taraf veri paylaşımını devre dışı bırakır.

en: Discover the latest features & best practices.
tr: En yeni özellikleri ve en iyi uygulamaları keşfedin.

en: Do Not Sell or Share My Personal Information (CCPA)
tr: Kişisel Bilgilerimi Satmayın veya Paylaşmayın (CCPA)

en: Do not sell or share options
tr: Seçenekleri satmayın veya paylaşmayın

en: Domain
tr: Alan adı

en: Domain not found
tr: Alan adı bulunamadı

en: Domain/Path-Based
tr: Alan Adı/Yol Tabanlı

en: Download the gpc.json file.
tr: gpc.json dosyasını indirin.

en: Enable GPC Support
tr: GPC Desteğini Etkinleştir

en: Enable Geo-handling for Consent Mode
tr: Onay Modu için Coğrafi İşlemeyi Etkinleştir

en: Enter domain or path
tr: Alan adı veya yol girin

en: Error in tracking
tr: Takip hatası

en: Essential Tracking
tr: Temel İzleme

en: Explore How-To Guides, instructions, & tutorials to get the most from AesirX Consent Shield. Whether you're a developer or admin, find all you need to configure & optimize your privacy setup.
tr: AesirX Consent Shield'dan en iyi şekilde yararlanmak için nasıl yapılır kılavuzlarını, talimatları ve öğreticileri keşfedin. Geliştirici veya yönetici olun, gizlilik ayarlarınızı yapılandırmak ve optimize etmek için ihtiyacınız olan her şeyi bulun.

en: Failed to update analytics events.
tr: Analitik etkinlikler güncellenemedi.

en: Failed to update analytics flows
tr: Analitik akışlar güncellenemedi

en: Failed to update consent expiration.
tr: Onay süresi güncellenemedi.

en: Failed to update nonce.
tr: Nonce güncellenemedi.

en: For more details, refer to our <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>privacy policy.</a>
tr: Daha fazla detay için <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://aesirx.io/privacy-policy' target='_blank'>gizlilik politikamıza</a> başvurun.

en: Form Data: When you contact us.
tr: Form Verileri: Bize ulaştığınızda.

en: Functional Tracking
tr: İşlevsel İzleme

en: GPC Compliance
tr: GPC Uyumluluğu

en: GTM General
tr: Genel GTM

en: GTM ID
tr: GTM Kimliği

en: Geo-Based Consent Rules
tr: Coğrafi Tabanlı İzin Kuralları

en: Gtag ID
tr: Gtag Kimliği

en: Important: Permalink Settings Required
tr: Önemli: Kalıcı Bağlantı Ayarları Gereklidir

en: Invalid signature
tr: Geçersiz imza

en: Invalid signature.
tr: Geçersiz imza.

en: Invalid token
tr: Geçersiz token

en: Language
tr: Dil

en: Learn how to use AesirX Privacy Scanner with Consent Shield to detect privacy-intrusive elements, using the JetPack plugin as an example.
tr: JetPack eklentisini örnek alarak, AesirX Privacy Scanner ile Consent Shield kullanarak gizliliği ihlal eden unsurları nasıl tespit edeceğinizi öğrenin.

en: Manage Decentralized Consent
tr: Merkezi Olmayan Onayı Yönet

en: Manage Your Consent Preferences
tr: Onay Tercihlerinizi Yönetin

en: More info at <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a>.
tr: Daha fazla bilgi için <a class='text-success fw-semibold text-decoration-underline' href='https://shield.aesirx.io' target='_blank'>https://shield.aesirx.io</a> adresini ziyaret edin.

en: Need Help? Access Our Comprehensive Documentation Hub
tr: Yardıma mı ihtiyacınız var? Kapsamlı Dokümantasyon Merkezimize Erişin

en: No
tr: Hayır

en: No network requests are made to third-party servers, enabling maximum compliance with privacy regulations like GDPR and the ePrivacy Directive.
tr: Üçüncü taraf sunucularına ağ istekleri yapılmamaktadır, bu da GDPR ve ePrivacy Yönergesi gibi gizlilik düzenlemelerine en üst düzeyde uyum sağlanmasını mümkün kılar.

en: No tracking technologies are activated until a user explicitly gives consent. This is required by <strong>GDPR</strong> and <strong>ePrivacy Directive 5(3)</strong>.
tr: Bir kullanıcı açıkça onay verene kadar hiçbir izleme teknolojisi etkinleştirilmez. Bu, <strong>GDPR</strong> ve <strong>ePrivacy Directive 5(3)</strong> tarafından gereklidir.

en: Nonce is not valid
tr: Nonce geçerli değil

en: Nonce not found.
tr: Nonce bulunamadı.

en: Only Third-Party Hosts (default)
tr: Yalnızca Üçüncü Taraf Sunucular (varsayılan)

en: Only anonymized page views & limited features will be available. To access all website features, including personalized content & enhanced functionality, please choose an option:
tr: Yalnızca anonimleştirilmiş sayfa görüntülemeleri ve sınırlı özellikler mevcut olacaktır. Kişiselleştirilmiş içerik ve gelişmiş işlevsellik dahil tüm web sitesi özelliklerine erişmek için lütfen bir seçenek belirleyin:

en: Opt-In Mode (EU)
tr: Opt-In Modu (EU)

en: Opt-Out Mode (California)
tr: Opt-Out Modu (Kaliforniya)

en: Opt-Out of tracking
tr: İzlemeyi devre dışı bırakma

en: Our Commitment in Action
tr: Eylemdeki Taahhüdümüz

en: Our plugin requires that your site use a pretty permalink structure (for example, %1$s) to work correctly.
                                It looks like your current settings are using the plain permalink format, which might cause issues.
                                Please %2$s to open your Permalink Settings.
                                Once there, select the "Post name" option (or another pretty permalink structure) and click "Save Changes."
tr: Eklentimizin doğru çalışabilmesi için sitenizin %1$s gibi güzel bir kalıcı bağlantı yapısı kullanması gerekmektedir. Görünüşe göre mevcut ayarlarınız düz kalıcı bağlantı formatını kullanıyor, bu da sorunlara neden olabilir. Lütfen kalıcı bağlantı ayarlarınızı açmak için %2$s. Oraya gittiğinizde, "Yazı ismi" seçeneğini (veya başka bir güzel kalıcı bağlantı yapısını) seçin ve "Değişiklikleri Kaydet"e tıklayın.

en: Override
tr: Geçersiz Kılma

en: Permission denied!
tr: İzin reddedildi!

en: Please connect to your wallet
tr: Lütfen cüzdanınıza bağlanın

en: Please connect your Web3 wallet
tr: Lütfen Web3 cüzdanınızı bağlayın

en: Please note
tr: Lütfen dikkat edin

en: Please sign the message on your wallet twice and wait for it to be saved.
tr: Lütfen mesajı cüzdanınızda iki kez imzalayın ve kaydedilmesini bekleyin.

en: Previous consent still active
tr: Önceki onay hâlâ aktif

en: Previous consent was not expired
tr: Önceki onay süresi dolmamıştı

en: Problem with Aesirx Analytics plugin install
tr: Aesirx Analytics eklentisinin kurulumu ile ilgili sorun

en: Reject
tr: Reddet

en: Removes scripts matching specified domains or paths from the browser until user consent is given.
tr: Belirtilen alan adları veya yollarla eşleşen komut dosyalarını, kullanıcı onayı verilene kadar tarayıcıdan kaldırır.

en: Required for the website to function (e.g, session cookies, security tracking).
tr: Web sitesinin çalışması için gereklidir (ör. oturum çerezleri, güvenlik izleme).

en: Reset Consent
tr: Onayı Sıfırla

en: Reset Detail
tr: Detayı Sıfırla

en: Reset Reject
tr: Reddet Sıfırla

en: Revoke Consent
tr: Onayı Geri Al

en: Revoke Consent for the site
tr: Site için Onayı İptal Et

en: Revoke Opt-In Consent
tr: Opt-In Onayını Geri Al

en: Revoke Opt-In Consent for AesirX Privacy Advisor AI
tr: AesirX Privacy Advisor AI için Opt-In Onayını Geri Al

en: Revoke Opt-In Consent for Payment Processing
tr: Ödeme İşleme için Katılım Onayını İptal Et

en: Revoke your consent for data use whenever you wish.
tr: Veri kullanımına verdiğiniz izni istediğiniz zaman iptal edin.

en: Save
tr: Kaydet

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Saving...
tr: Kaydediliyor...

en: Script Blocking Options
tr: Betik Engelleme Seçenekleri

en: Select Mode
tr: Mod Seç

en: Select your preferred decentralized consent option:
tr: Tercih ettiğiniz merkezi olmayan onay seçeneğini seçin:

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Something went wrong
tr: Bir şeyler ters gitti

en: TRACKING AND DATA PRIVACY PREFERENCES
tr: İZLEME VE VERİ GİZLİLİĞİ TERCİHLERİ

en: Targeted advertising & remarketing (e.g, Facebook Pixel, Google Ads).
tr: Hedefli reklamcılık ve yeniden pazarlama (ör. Facebook Pixel, Google Ads).

en: The consent parameter is required and must be a number.
tr: Rıza parametresi gereklidir ve bir sayı olmalıdır.

en: The domain sent in the new URL does not match the domain stored in the visitor document
tr: Yeni URL'de gönderilen alan adı, ziyaretçi belgesinde saklanan alan adıyla eşleşmiyor

en: The event uuid parameter is required.
tr: Event uuid parametresi gereklidir.

en: The uuid parameter is required.
tr: Uuid parametresi gereklidir.

en: There was a problem querying the data in the database.
tr: Veritabanındaki verileri sorgularken bir sorun oluştu.

en: There was a problem updating the data in the database.
tr: Veritabanındaki verileri güncellerken bir sorun oluştu.

en: There was a problem with the database query.
tr: Veritabanı sorgusunda bir sorun oluştu.

en: Third-Party Plugins
tr: Üçüncü Taraf Eklentileri

en: This website uses tracking by default. You may opt out at any time.
tr: Bu web sitesi varsayılan olarak izleme kullanır. İstediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz.

en: Time Zone
tr: Saat Dili

en: To comply with Global Privacy Control (GPC), please download and upload the following file:
tr: Global Privacy Control (GPC) ile uyumlu olmak için lütfen aşağıdaki dosyayı indirip yükleyin:

en: To configure, input your Google Tag Manager Gtag ID & GTM ID in the designated fields. Once set up, Google Tag Manager will only load after the user provides consent.
tr: Yapılandırmak için, Google Tag Manager Gtag ID'nizi ve GTM ID'nizi belirtilen alanlara girin. Kurulum tamamlandığında, Google Tag Manager yalnızca kullanıcı onay verdikten sonra yüklenecektir.

en: Tracking is allowed by default, but users must be able to opt out easily. This aligns with <strong>CCPA</strong> and similar U.S. privacy frameworks.
tr: İzleme varsayılan olarak izin verilir, ancak kullanıcıların kolayca devre dışı bırakabilmeleri gerekir. Bu, <strong>CCPA</strong> ve benzeri ABD gizlilik çerçeveleriyle uyumludur.

en: Understanding Your Privacy Choices
tr: Gizlilik Seçeneklerinizi Anlama

en: Upload Instructions:
tr: Yükleme Talimatları:

en: Upload the file to: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>
tr: Dosyayı şuraya yükle: <code>/public_html/.well-known/gpc.json</code>

en: User preferencese & site enhancements (e.g, language setting, live chat).
tr: Kullanıcı tercihleri ​​ve site geliştirmeleri (ör. dil ayarı, canlı sohbet).

en: Users can earn rewards from digital marketing activities.
tr: Kullanıcılar dijital pazarlama faaliyetlerinden ödüller kazanabilir.

en: Users can revoke consent on-site at any time.
tr: Kullanıcılar sitede istedikleri zaman onayı iptal edebilirler.

en: Users can revoke consent on-site or from the AesirX dApp at any time.
tr: Kullanıcılar, sitede veya AesirX dApp üzerinden istedikleri zaman onayı iptal edebilirler.

en: Visitor behavior monitoring (e.g, Google Analytics, Matomo).
tr: Ziyaretçi davranış izleme (ör. Google Analytics, Matomo).

en: Visitor event not found.
tr: Ziyaretçi etkinliği bulunamadı.

en: Visitor not found
tr: Ziyaretçi bulunamadı

en: Wallet nonce not found
tr: Cüzdan nonce bulunamadı

en: Wallet not found
tr: Cüzdan bulunamadı

en: Wallet not found.
tr: Cüzdan bulunamadı.

en: We do not share your data with third parties without your explicit consent.
tr: Açık rızanız olmadan verilerinizi üçüncü taraflarla paylaşmıyoruz.

en: While it prevents scripts from executing, initial network requests may still occur, so it enhances privacy compliance under GDPR but may not fully meet the ePrivacy Directive requirements.
tr: Betiklerin çalışmasını engellese de, başlangıç ağ istekleri yine de gerçekleşebilir, bu nedenle GDPR kapsamında gizlilik uyumluluğunu artırır ancak ePrivacy Direktifi gerekliliklerini tam olarak karşılamayabilir.

en: Wrong URL format, domain not found
tr: Yanlış URL formatı, alan adı bulunamadı

en: Yes
tr: Evet

en: You can opt-in later for specific features without giving blanket consent.
tr: Genel bir onay vermeden belirli özellikler için daha sonra katılabilirsiniz.

en: You can revoke consent on the site or any explicit opt-in consent, such as payment processing, at any time
tr: Sitedeki onayı veya ödeme işlemleri gibi herhangi bir açık onayı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz

en: You've chosen to reject data collection:
tr: Veri toplamayı reddetmeyi seçtiniz:

en: click here
tr: buraya tıklayın
