All in One Time Clock Lite - Tracking Employee Time Has Never Been Easier - en to nl translation catalogue (178 entries)

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Back to Time Clock
nl: Terug naar de tijdklok

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Name
nl: Naam

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In
nl: Inklokken

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock Out
nl: Uitklokken

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total
nl: Totaal

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In Empty
nl: Klok leeg in

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock Out Empty
nl: Klok leeg uit

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Shift Time
nl: Totale verschuivingstijd

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You must be logged in to view the Employee Profile Page
nl: U moet worden ingelogd om de profielpagina van werknemers te bekijken

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employees
nl: Medewerkers

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manage Departments
nl: Beheer afdelingen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add Employee
nl: Voeg werknemer toe

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Department
nl: Afdeling

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Wage
nl: Salaris

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Options
nl: Opties

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Employee
nl: Bewerk werknemer

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Employees
nl: Totaal werknemers

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View Pro Product Page
nl: Bekijk de Pro -productpagina

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: All In One Time Clock Pro
nl: Alles in één keer Clock Pro

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: More features than you can shake a stick at
nl: Meer functies dan je kunt schudden

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employees Currently Working
nl: Werknemers werken momenteel

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Name
nl: Werknemersnaam

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In Time
nl: Klok op tijd

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: IP Address
nl: IP -adres

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Shift
nl: Schakel bewerken

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Clocked In
nl: Totaal geklokt in

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Update News
nl: Update nieuws

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Introduction
nl: Invoering

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Congratulations
nl: Gefeliciteerd

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You have successfully updated to version
nl: U bent met succes bijgewerkt naar versie

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Added new UI features
nl: Nieuwe UI -functies toegevoegd

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Updated translations
nl: Bijgewerkte vertalingen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Required Actions
nl: Vereiste acties

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: No required actions at this time
nl: Geen vereiste acties op dit moment

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Finished
nl: Afgerond

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Thank you
nl: Bedankt

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Thanks again for using the All In One Time Clock Lite
nl: Nogmaals bedankt voor het gebruik van de All in One Time Clock Lite

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Navigate to Settings Page
nl: Navigeer naar de instellingenpagina

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Available in
nl: Beschikbaar in

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Reports
nl: Rapporten

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Date Range
nl: Datumbereik

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Advanced
nl: Geavanceerd

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Tracking Employee Time Has Never Been Easier
nl: Het volgen van de tijd van werknemers is nog nooit zo eenvoudig geweest

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Help
nl: Hulp

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: News
nl: Nieuws

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Get Pro
nl: Krijg pro

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: WARNING!! Permalinks have to be set to anything other than default for the Timeclock to work properly.  We recommend you use the Post Name setting
nl: WAARSCHUWING!!Permalinks moeten worden ingesteld op iets anders dan standaard voor de tijdstip om correct te werken.We raden u aan de instelling voor postnamen te gebruiken

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Configure Permalinks
nl: Configureer permalinks

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: General Settings
nl: Algemene instellingen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enter Company Name
nl: Voer de bedrijfsnaam in

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: The company name associated with this Account
nl: De bedrijfsnaam die aan dit account is gekoppeld

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enable Employee Wage Management
nl: Schakel het loonbeheer van werknemers in

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enabled
nl: Ingeschakeld

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Disabled
nl: Gehandicapt

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Track wages along with time for detailed reports and graphs
nl: Volg de lonen samen met de tijd voor gedetailleerde rapporten en grafieken

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock
nl: Tijdklok

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View Page
nl: Bekijk pagina

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Page
nl: Pagina bewerken

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock page not found. Create one?
nl: Tijdklokpagina niet gevonden.Maak er een?

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Where employees clock in and out of shifts
nl: Waar werknemers in en uit dienst klokken

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock QR Page
nl: Time Clock QR -pagina

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Quick Pick Time Clock Page
nl: Snelle tijdklokpagina

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift Picker Time Clock Page
nl: Shift Picker Time Clock -pagina

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Profile
nl: Werknemersprofiel

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Profile page not found. Create one?
nl: Werknemersprofielpagina niet gevonden.Maak er een?

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Profile page for employees. Shortcode:
nl: Profielpagina voor werknemers.Shortcode:

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enable Breaks
nl: Schakel pauzes in

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Allows employees to log break times separately for accurate tracking
nl: Hiermee kunnen werknemers brekentijden afzonderlijk loggen voor nauwkeurige tracking

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Enable Shift Notes
nl: Schakel Shift Notes in

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Allows employees to add their own shift notes
nl: Hiermee kunnen werknemers hun eigen shift -notes toevoegen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Redirect Employees to Time Clock Page
nl: Direct werknemers door naar tijd klokpagina

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Redirects employees to the Time Clock page on login
nl: Verleidt werknemers naar de tijdklokpagina op inloggen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Need Support
nl: Ondersteuning nodig

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: We got you. Visit the link below for help.
nl: We hebben je.Bezoek de onderstaande link voor hulp.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Get Support
nl: Steun krijgen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: From
nl: Van

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Through
nl: Door

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee
nl: Medewerker

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Show All
nl: Toon alles

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Submit
nl: Indienen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Out
nl: Uit

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Clock In Time
nl: Bewerk de klok in de tijd

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Clock Out Time
nl: Bewerk de klok uit de tijd

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Volunteer
nl: Vrijwilliger

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock Admin
nl: Tijdklokbeheerder

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Real Time Monitoring
nl: Realtime monitoring

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Departments
nl: Afdelingen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shifts
nl: Verschuift

en: [Time Clock Placeholder – Not visible in editor]
nl: [Time Clock Placeholder - niet zichtbaar in de redacteur]

en: [Employee Profile Placeholder – Not visible in editor]
nl: [Plaatshouder van het werknemersprofiel - niet zichtbaar in de redacteur]

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You cannot clock in as another employee
nl: U kunt niet inklokken als een andere werknemer

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You cannot clock out of another employee\'s shift
nl: U kunt niet uit de verschuiving van een andere werknemer klokken

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: action does not exist
nl: Er bestaat niet actie

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Not authorized to perform this action
nl: Niet gemachtigd om deze actie uit te voeren

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Time Clock page created successfully.
nl: Time Clock -pagina met succes gemaakt.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You already have a Time Clock page created.
nl: U hebt al een tijdklokpagina gemaakt.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Unable to create Time Clock page.
nl: Kan tijdklokpagina niet maken.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Profile page created successfully.
nl: Medewerkersprofielpagina met succes gemaakt.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You already have an Employee Profile page created.
nl: U hebt al een profielpagina van werknemers gemaakt.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Unable to create Employee Profile page.
nl: Niet in staat om de profielpagina van de werknemer te maken.

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Report action cannot be null
nl: Rapporteeractie kan niet nul zijn

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Action does not exist
nl: Er bestaat niet actie

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift
nl: Verschuiving

[ctx: shift]
en: Add New
nl: Voeg nieuw toe

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: All Shifts
nl: Alle verschuivingen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View Shift
nl: Bekijk verschuiving

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Search Shifts
nl: Zoek verschuivingen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: No shifts found
nl: Geen verschuivingen gevonden

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: No shifts found in the Trash
nl: Geen verschuivingen gevonden in de prullenbak

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee Shifts
nl: Werknemersverschuivingen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Employee shifts dates and times
nl: Werknemer verschuift datums en tijden

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock Out Time
nl: Klok de tijd

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Time
nl: Totale tijd

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift Info
nl: Verschuiving info

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Search Departments
nl: Zoekafdelingen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Popular Departments
nl: Populaire afdelingen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: All Departments
nl: Alle afdelingen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Edit Department
nl: Departement bewerken

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Update Department
nl: Update -afdeling

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add New Department
nl: Voeg een nieuwe afdeling toe

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: New Department Name
nl: Nieuwe naam van de afdeling

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Separate departments with commas
nl: Afzonderlijke afdelingen met komma's

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add or remove departments
nl: Voeg afdelingen toe of verwijder

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Choose from the most popular departments
nl: Kies uit de meest populaire afdelingen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Users
nl: Gebruikers

[ctx: aio-time-clock]
en: Working
nl: Werk

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You are currently clocked in
nl: U bent momenteel geklokt

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Update Note
nl: Update opmerking

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add Note
nl: Noot toevoegen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Click CLOCK IN to START your shift
nl: Klik op klok in om uw dienst te starten

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Location Required
nl: Vereist locatie

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You have been clocked out
nl: Je bent geklokt

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock out failed
nl: Klock out mislukt

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Clock In failed
nl: Klok erin mislukt

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Current Time
nl: Huidige tijd

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shift Total
nl: Verschuiving totaal

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Total Shifts
nl: Totale verschuivingen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Wage Total
nl: Loon totaal

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Widget time clock disabled while on time clock page
nl: Widget Time Clock uitgeschakeld terwijl op tijdklokpagina

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Page link not available so cannot redirect
nl: Pagina -link niet beschikbaar, dus kan niet omleiden

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Close
nl: Dichtbij

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Cancel
nl: Annuleren

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: More Settings
nl: Meer instellingen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Easily customize the time clock for your company
nl: Pas gemakkelijk de tijdklok aan voor uw bedrijf aan

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Custom Roles
nl: Aangepaste rollen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Add your own custom roles for time clock access
nl: Voeg uw eigen aangepaste rollen toe voor tijdskloktoegang

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manager Profiles
nl: Managerprofielen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Manager profiles that can export, import and edit shifts
nl: Managerprofielen die verschuivingen kunnen exporteren, importeren en bewerken

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Improved Reports
nl: Verbeterde rapporten

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Custom Simple and Advanced Shift Reports
nl: Aangepaste eenvoudige en geavanceerde shift -rapporten

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Charts and Graphs
nl: Grafieken en grafieken

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View activity in the form of a chart
nl: Bekijk de activiteit in de vorm van een grafiek

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Multiple Shift Views
nl: Meerdere verschijningsweergaven

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: View, edit or create bulk shifts
nl: Bekijk, bewerk of maak bulkverschuivingen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Predefined Locations
nl: Vooraf gedefinieerde locaties

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Unlimited Clock in Locations
nl: Onbeperkte klok op locaties

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: IP And GPS Tracking
nl: IP- en GPS -tracking

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Shifts can show the location of an IP address and a GPS coordinate
nl: Shifts kunnen de locatie van een IP -adres en een GPS -coördinaat weergeven

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Quick Pick Time Clock
nl: Snelle pick time klok

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: List style time clock page with pin pad entry instead of a login
nl: Lijst Style Time Clock -pagina met Pin Pad -invoer in plaats van een login

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Predefined Shifts
nl: Vooraf gedefinieerde verschuivingen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Create prefined shifts that employees can choose from instead of a dynamic clock
nl: Creëer geprefinieerde diensten waaruit werknemers kunnen kiezen in plaats van een dynamische klok

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Extendable
nl: Uitdagenbaar

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Extensions/Addons Supported to allow anything to be possible
nl: Extensies/add -ons ondersteund om alles mogelijk te maken

[ctx: aio-time-clock]
en: Your user group does not have permission to view the Time Clock.
nl: Uw gebruikersgroep heeft geen toestemming om de tijdklok te bekijken.

[ctx: aio-time-clock]
en: Time Clock is only available for users that are logged in
nl: Tijdklok is alleen beschikbaar voor gebruikers die zijn ingelogd

[ctx: aio-time-clock]
en: Time Clock Widget Title
nl: Time Clock Widget -titel

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Select Department
nl: Selecteer afdeling

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: There are no departments available
nl: Er zijn geen afdelingen beschikbaar

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: New Shift
nl: Nieuwe verschuiving

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: Logout
nl: Uitloggen

[ctx: aio-time-clock-lite]
en: You must be logged in to use the time clock
nl: U moet worden ingelogd om de tijdklok te gebruiken

en: All in One Time Clock Lite - Tracking Employee Time Has Never Been Easier
nl: Alles in één keer Clock Lite - het volgen van de tijd van werknemers is nog nooit zo eenvoudig geweest

en: https://codebangers.com/product/all-in-one-time-clock-lite/
nl: https://codebangers.com/product/all-in-one-time-clock-lite/ (nl)

en: Employees can easily clock in and out.  Managers can run reports, keep track of employees and their time.
nl: Werknemers kunnen gemakkelijk in en uit klokken.Managers kunnen rapporten uitvoeren, werknemers en hun tijd bijhouden.

en: https://codebangers.com
nl: https://codebangers.com (nl)
