AliPlugin - en to sk translation catalogue (293 entries)

en:  You will get your Tracking ID and API key after Registration with
sk: Získate vaše ID sledovania a API kľúč po registrácii s

en: API Keys not found
sk: API kľúče nenájdené

en: APP Key
sk: APP kľúč

en: Action
sk: Akcia

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Activate this option if you want to update all the products on your site at once
sk: Aktivujte túto možnosť ak chcete aby boli aktualizované všetky produkty na stránke naraz

en: Add Reviews to your products.
sk: Pridať recenzie k produktom

en: Add a new Item
sk: Pridať novú položku

en: Add a new category
sk: Pridať novú kategóriu

en: Add new
sk: Pridať nový

en: Add new Category
sk: Pridať novú kategóriu

en: Affiliate link
sk: Affiliate odkaz

en: AliPlugin Migrate
sk: AliPlugin migrácia

en: Alibaba link
sk: Alibaba odkaz

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: All Categories
sk: Všetky kategórie

en: All Items
sk: Všetky položky

en: All categories
sk: Všetky kategórie

en: All existent products imported in your store will be removed.
sk: Všetky existujúce produkty importované vo Vašom obchode budú odstránené.

en: An unknown error occurred
sk: Nastala neznáma chyba

en: Apparel & Accessories
sk: Oblečenie & Doplnky

en: Apply Filter
sk: Aplikovať filter

en: Arabic
sk: Arabčina

en: Archive
sk: Archív

en: Are you sure you want to delete all products?
sk: Chcete naozaj vymazať všetky produkty?

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Australian Dollar (A$)
sk: Austrálsky dolár (A$)

en: Automatic Updates
sk: Automatické aktualizácie

en: Automobiles & Motorcycles
sk: Automobily & Motorky

en: Availability
sk: Dostupnosť

en: Back
sk: Späť

en: Banner Preview
sk: Náhľad banneru

en: Beauty & Health
sk: Krása & Zdravie

en: Bulgarian lev (BGN)
sk: Bulharský lev (BGN)

en: Bulk Import
sk: Hromadný import

en: Buy now
sk: Kúpiť teraz

en: Call succeeds
sk: Volanie úspešné

en: Can not be tested!
sk: Nemôže byť otestované

en: Canadian Dollar (CA$)
sk: Kanadský dolár (CA$)

en: Categories
sk: Kategórie

en: Category
sk: Kategória

en: Center
sk: Centrovať

en: Choose the number of products to import
sk: Vyberte počet produktov na importovanie

en: Cleanup
sk: Čistenie

en: Close
sk: Zavrieť

en: Commission
sk: Provízia

en: Commission Rate
sk: Miera provízie

en: Commission you will earn
sk: Provízia ktorú získate

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Consumer Electronics
sk: Spotrebná elektronika

en: Contact Us
sk: Kontaktujte nás

en: Could not be imported
sk: Nemôže byť importované

en: Could not connect to AliExpress
sk: Nedá sa pripojiť na AliExpress

en: Count of reviews
sk: Počet hodnotení

en: Currency
sk: Mena

en: Currency converter settings
sk: Nastavenia konvertora meny

en: Currency converter settings will not be saved
sk: nastavenia konvertora meny nebudú uložené

en: Current position
sk: Aktuálna pozícia

en: Czech Republic Koruna (CZK)
sk: Česká koruna (CZK)

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Delete product
sk: Vymazať produkt

en: Do not import the reviews with a rating less than selected
sk: Neimportovať recenzie s hodnotením nižším ako vybrané

en: Do nothing
sk: Nič nevykonať

en: Draft
sk: Návrh

en: Dutch
sk: Holandsky

en: Edit Item
sk: Upraviť položku

en: Edit category
sk: Upraviť kategóriu

en: Electrical Equipment & Supplies
sk: Elektrické zariadenia & Dodávky

en: Enable auto updating system
sk: Povoliť automatický aktualizačný systém

en: Enable currency converter
sk: Povoliť konvertor meny

en: Enable hour timer for the products with exclusive discount price
sk: Aktivovať hodinový časovač pre produkty s exkluzívnou zľavou

en: Enable noindex
sk: Povoliť noindex

en: Enable pop-up window with alibaba.com affiliate link
sk: Povoliť pop-up okno s alibaba.com affiliate

en: Enabled Scheduled Import
sk: Povoliť Naplánovaný import

en: English
sk: Angličtina

en: Enter Keywords
sk: Vložte kľúčové slová

en: Enter Product ID or a list of Product IDs separated by commas
sk: Zadajte Produkt ID, alebo zoznam produktov oddelených čiarkami

en: Enter your License Key to activate the Plugin.
sk: Vložte Váš licenčný kľúč na aktiváciu pluginu

en: Error code is:
sk: Kód chyby je:

en: Error, please try again
sk: Chyba, skúste prosím neskôr

en: Example: Samsung Galaxy Tab 10.1 GT
sk: Príklad: Samsung Galaxy Tab 10.1 GT

en: Example: US $10.44
sk: Príklad: US $10.44

en: Example: US $14.98
sk: Príklad: US $14.98

en: Example: screen protector
sk: Príklad: ochrana displeja

en: Food
sk: Jedlo

en: Free Shipping
sk: Doprava zdarma

en: French
sk: Francúzsky

en: Full Size
sk: Plná veľkosť

en: Furniture
sk: Nábytok

en: General
sk: Hlavné

en: German
sk: Nemčina

en: Get link
sk: Získať odkaz

en: HTML Code
sk: HTML kód

en: Hair & Accessories
sk: Vlasy & Doplnky

en: Hardware
sk: Technické vybavenie

en: Hebrew
sk: Hebrejsky

en: Home Appliances
sk: Domáce spotrebiče

en: Hot Deal Timer
sk: Horúca ponuka časovač

en: How It Works
sk: Ako to funguje

en: Image Only
sk: Iba obrázok

en: Image Size
sk: Veľkosť obrázka

en: Image on Below, Text on Top
sk: Obrázok nižšie, text hore

en: Image on Left, Text on Right
sk: Obrázok naľavo, Text napravo

en: Image on Right, Text on Left
sk: Obrázok napravo, text naľavo

en: Image on Top, Text on Below
sk: Obrázok hore, text nižšie

en: Images
sk: Obrázky

en: Import Now
sk: Importovať teraz

en: Import Products
sk: Importovať produkty

en: Import Reviews
sk: Importovať recenzie

en: Import products with free shipping option only
sk: Imprtovať len produkty s dopravou zdarma

en: Insert Products
sk: Vložiť produkty

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Invalid protocol format
sk: Neplatný formát protokolu

en: Italian
sk: Taliansky

en: Item
sk: Položka

en: Item not found
sk: Položka nenájdená

en: Japanese
sk: Japonsky

en: Korean
sk: Kórejsky

en: Language
sk: Jazyk

en: Latest
sk: Posledné

en: Leave the field blank to import ALL products from selected category
sk: Nechajte prázdne pre import VŠETKÝCH produktov z vybranej kategórie

en: Left
sk: Vľavo

en: License
sk: Licencia

en: License key
sk: Licenčný kľúč

en: License type: %s
sk: Typ licencie: %s

en: Lights & Lighting
sk: Svetlá & Osvetlenie

en: Link
sk: Odkaz

en: List Price
sk: Cenník

en: Luggage & Bags
sk: Batožina & Tašky

en: Medium 220x220
sk: Médium 220x220

en: New Item
sk: Nová položka

en: New Taiwan Dollar(NT$)
sk: Nový Taiwanský dolár (NT$)

en: Next
sk: Ďalšie

en: Nigerian naira (₦)
sk: Nigérijská naira (₦)

en: No Follow
sk: Nesledovať

en: No categories
sk: Žiadne kategórie

en: Noindex
sk: NoIndex

en: Not Found
sk: Nenájdené

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Not found. Change search parameters and try again
sk: Nenájdené. Zmeňte vyhľadávacie parametre a skúste znovu

en: Number of necessary changes
sk: Počet potrebných zmien

en: Office & School Supplies
sk: Kancelárske & Školské potreby

en: One-time update can refresh only 25 products for one cycle.
sk: Jednorázová aktualizácia môže aktualizovať iba 25 produktov za jeden cyklus

en: Open in New Window
sk: Otvoriť v novom okne

en: Order now
sk: Objednať

en: Original Title
sk: Originálny titulok

en: Overall Progress
sk: Celkový pokrok

en: Page %s
sk: Strana %s

en: Pages
sk: Stránky

en: Parent category
sk: Rodičovská kategória

en: Parent category:
sk: Rodičovská kategória:

en: Peso mexicano (MXN)
sk: Mexické peso (MXN)

en: Philippine peso (₱)
sk: Filipínske peso (₱)

en: Piece
sk: Kus

en: Pieces per package
sk: Kusov v balíku

en: Polish Zloty (PLN)
sk: Poľský Zloty (PLN)

en: Portuguese (Brasil)
sk: Portugalsky (Brazília)

en: Prev
sk: Predchádzajúce

en: Preview
sk: Náhľad

en: Price
sk: Cena

en: Product Categories
sk: Kategórie produktu

en: Product ID
sk: ID produktu

en: Product ID input parameter error
sk: Chybný parameter Product ID

en: Product published. <a href="%s">View product</a>
sk: Produkt publikovaný. <a href="%s">Zobraziť produkt</a>

en: Product saved.
sk: Produkt uložený

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
sk: Produkt potvrdený. <a target="_blank" href="%s">Náhľad produktu</a>

en: Product updated.
sk: Produkt aktualizovaný

en: Product updated. <a href="%s">View product</a>
sk: Produkt aktualizovaný <a href="%s">Zobraziť produkt</a>

en: Products
sk: Produkty

en: Products not found
sk: Produkty nenájdené

en: Promote with Link
sk: Propagácia cez odkaz

en: Promoted by banner
sk: Propagované cez banner

en: Promoted by link
sk: Propagované cez odkaz

en: Publish
sk: Publikovať

en: Publish Status
sk: Status zverejnenia

en: Publish failed
sk: Publikovanie zlyhalo

en: Publish success
sk: Publikovanie úspešné

en: Rate
sk: Hodnotiť

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Redirects
sk: Presmerovanie

en: Register Now
sk: Registrovať sa

en: Registration with Admitad AliExpress
sk: Registrácia s Admitad AliExpress

en: Remove
sk: Vymazať

en: Repair Original
sk: Opraviť originál

en: Required parameters
sk: Požadované parametre

en: Reset Counter
sk: Reset počítadla

en: Restore
sk: Obnoviť

en: Review Uploading Tool
sk: Nahrávač recenzií

en: Reviews
sk: Recenzie

en: Right
sk: Vpravo

en: Rounding
sk: Zaokrúhľovanie

en: Russian
sk: Rusky

en: Russian Ruble (RUB)
sk: Ruská rubľa (RUB)

en: SEO Description
sk: SEO Popis

en: SEO Keywords
sk: SEO kľúčové slová

en: SEO Title
sk: SEO Titulok

en: Sale Price
sk: Zľavnená cena

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Save Shortcode
sk: Uložiť Shortcode

en: Scheduled Import
sk: Plánovaný import

en: Search
sk: Hľadať

en: Search Again
sk: Hľadať znovu

en: Search by Product ID
sk: Hľadať podľa ID produktu

en: Search for products by using the product ID
sk: Hľadať produkty cez Produkt ID

en: Security & Protection
sk: Bezpečnosť & Ochrana

en: Select All
sk: Označiť všetko

en: Select Category
sk: Vybrať kategóriu

en: Select Currency
sk: Vybrať menu

en: Select Interval
sk: Vybrať interval

en: Select Method
sk: Vybrať metódu

en: Select Products to Import
sk: Vyberte produkty na importovanie

en: Select Program
sk: Vyberte program

en: Select Rating
sk: Vybrať hodnotenie

en: Select affiliate program to use with AliPlugin
sk: Vyberte affiliate program pre použitie s AliPlugin

en: Select language used for importing products data
sk: Zvoľte jazyk použitý pre import produktových dát

en: Selective Import
sk: Selektívny import

en: Setting
sk: Nastavenie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Shipping
sk: Doprava

en: Shoes
sk: Topánky

en: Show All
sk: Zobraziť všetko

en: Small 50x50
sk: Malé 50x50

en: Sort by:
sk: Zoradiť podľa:

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Sports & Entertainment
sk: Šport & Zábava

en: Star
sk: Hviezda

en: Start Import
sk: Začať importovať

en: Start Import Review
sk: Začať import recenzií

en: Stats
sk: Štatistiky

en: Step 1. Method:
sk: Krok 1 Metóda:

en: Step 2. Method:
sk: Krok 2 Metóda:

en: Step 3. Method:
sk: Krok 3 Metóda:

en: Stock
sk: Sklad

en: Stop Import
sk: Zastaviť import

en: Successfully imported
sk: Úspešne importované

en: Swedish Krona (SEK)
sk: Švédska koruna (SEK)

en: Swiss Franc (CHF)
sk: Švédsky frank (CHF)

en: System Error
sk: Systémová chyba

en: Test Connection
sk: Otestovať spojenie

en: Text Only
sk: Iba text

en: Thai
sk: Thajsky

en: Thailand Baht (THB)
sk: Thajský Baht (THB)

en: The Prices will be rounded off to an integer
sk: Ceny budú zaokrúhlená na celé číslo

en: The new name of the category
sk: Názov kategórie

en: This displays the current information about your online store
sk: Toto zobrazuje aktuálne informácie o Vašom online obchode

en: This parameter can be changed in
sk: Tento parameter môže byť zmenený v

en: This product does not participate in the Affiliate Program
sk: Tento produkt nepatrí do Affiliate Programu

en: Thumbnail
sk: Náhľad

en: Title
sk: Titulok

en: Today&lsquo;s Deal
sk: Dnešná&lsquo;akcia

en: Tools
sk: Nástroje

en: Total Number of Products
sk: Celkový počet produktov

en: Total Products Views
sk: Celkové zobrazenie produktov

en: Total Redirected to AliExpress
sk: Celkové presmerovanie na AliExpress

en: Total number of Products available for importing
sk: Celkové číslo produktov, ktoré sú k dispozícii na importovanie

en: Total number of Products available for importing:
sk: Celkový počet produktov pripravených na importovanie:

en: Toys & Hobbies
sk: Hračky & Hobby

en: Tracking ID
sk: Sledovacie ID

en: Tracking ID and API key are set by default.
sk: ID sledovania a API kľúč sú predvolene nastavené

en: Translate
sk: Preložiť

en: Translate Now
sk: Preložiť ihneď

en: Translate Page Titles and Categories
sk: Preložiť Titulky stránok a kategórie

en: Translate from
sk: Prekladať z

en: Translate to
sk: Prekladať do

en: Translation
sk: Preklad

en: Trash is empty
sk: Kôš je prázdny

en: Turkish
sk: Turecky

en: US Dollar ($)
sk: Americký dolár ($)

en: Unauthorized transfer request
sk: Neautorizovaná transfer požiadavka

en: Unit Price
sk: Cena za jednotku

en: Update Links
sk: Aktualizovať odkazy

en: Update all products
sk: Aktualizovať všetky produkty

en: Update category
sk: Aktualizovať kategóriu

en: Update products
sk: Aktualizovať produkty

en: Updates
sk: Aktualizácie

en: Using this module you can bulk import multiple products at once on your store
sk: Použitím tohto modulu môžete hromadne nahrať produkty do Vášho obchodu

en: Vietnamese
sk: Vietnamsky

en: View
sk: Zobraziť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Watches
sk: Hodinky

en: Way of packaging
sk: Spôsob balenia

en: When a product disappears from AliExpress
sk: Keď produkt zmizne z AliExpress

en: Where can I find product ID?
sk: Kde môžem nájsť Produkt ID?

en: Wrong Request!
sk: Chybná požiadavka

en: You can not upload more than 10,000 Products at once.
sk: Nemôžete nahrať viac ako 10,000 produktov naraz.

en: You can upload not more than 10,000 Products at once.
sk: Nemôžete nahrať viac ako 10,000 produktov naraz

en: You specified a value greater than can be import
sk: Špecifikovali ste hodnotu väčšiu, ako môže byť importovaná

en: You will get URL after
sk: Získate potom URL

en: Your commission is calculated based on your Affiliate Level
sk: Vaša provízia je vyrátaná na základe Vášho Affiliate levelu

en: failed:
sk: zlyhalo:

en: piece
sk: kus

en: saved
sk: uložené

en: the test is successful
sk: test bol úspešný
